Jump to content

MAKROBIOTYKA- DROGA DO ZDROWIA

Recommended Posts

Chcę was zaprosić na kurs "Makrobiotyka droga do zdrowia" Prowadzony przez panią Bożeną Schleicher Naprawdę zna się na rzeczy.

Warsztaty 27-28 III W programie wykłady i gotowanie posiłków.

Edited by astra3
Boadicea

Dziekuje Astro za namiary. Jak to się mówi - kupić, nie kupić, pooglądać warto.

Chętnie bym się na ten kurs wybrała, ale termin mi nie pasuje, niestety.

Czy bedą organizowane kolejne?

Mamy w Planach rozszerzenie tego tematu o dobór diety w konkretnych schorzeniach myślę że będziemy wznawiać raz na jakiś czas ten kurs.

Pozdrawiam.

• 4 months later...

- MAKROBIOTYKA- DROGA DO ZDROWIA

Makrobiotyka to życie w harmonii z prawami natury. Hipokrates 2500 lat temu powiedział: „Niech pokarm będzie twoim lekarstwem” i słowa te można zapisać złotymi literami bo były, są i zawsze będą aktualne.

Makrobiotyka wprowadza ład i porządek na wszystkich poziomach naszego życia. Nasze codzienne pożywienie powinno dostarczyć nam żywej biologicznej energii potrzebnej do życia i właściwego funkcjonowania.

Podstawą makrobiotyki jest widzieć przyczynę i skutek. Każdy może być zdrowy, jeśli zgodzi się zapłacić cenę, czyli wziąć swoje życie w swoje ręce.

Nie powinniśmy spożywać pokarmów które działają destrukcyjnie na nasz organizm, rujnując nasze życie i zdrowie. Są to: cukier i wszystkie wyroby z jego udziałem, mleko krowie i jego przetwory, sery żółte i topione, margaryny,, mrożonki, puszki, konserwy, komercyjne napoje.

Zapisy 604 297 743 http://www.mojeezo.pl

Edited by astra3
  • 1 year later...

Bobolińskie spotkania z MAKROBIOTYKĄ

Od 19-26 IX 2009

Prowadzi Pani Bożena Schleicher.

Tematem spotkania będą zasady żywienia, dieta makrobiotyczna, leczenie dietą, style gotowania, schorzenia spowodowane nieprawidłową dietą i ich objawy, odchudzania itp.

Przez cały tydzień będziemy jeść zdrowo i uczyć się doprowadzać nasz organizm do równowagi.

W programie również - joga, malowanie mandal, koncerty na gongi i misy tybetańskie, filmy, które nas zadziwią.

Kontakt i informacje - www.MojeEzo.pl , Akademia Atma, tel 604297743