Skocz do zawartości

bardzo proszę o interpretację moich trzech snów są trochę dziwne .....


viola11214

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Bardzo prosze o pomoc w wyjaśnieniu moich snow;

 

Pierwszy sen; jestem w domu u mamy, jest tez moj brat, następuje sprzeczka pomiedzy mamą a bratem, ja staram się załagodzić sytaucję, ale nic z tego, mama bierze leki na uspokojenie, ale bierze ich aż 5 no i ja martwię się ze to za dużo. Mam jakby chciała pokazać bratu że cos może zrobić. Ja szybko ide po wodę z solą żeby to wypiła i zwymiotowała, ale wracam i jestem na cmentarzu szukam mamy, jest trochę naszej rodziny, wujek krzyczy zeby zobaczyć w rzece, ja patrzę a to większy rów po prostu; krzyczę głośno ale z mojego gardła głos się nie wydobywa, patrzę a w tym rowie, może bardziej przy rowie lezy mięso ze świni, ale ładne, czyste nawet bardzo, zaraz słyszę głos babci, że znalazła mamę, ale nie żyje...... i w tym momencie budzę się przerazona....

 

Drugi sen ; krótki, ale za to tresciwy; jestem na lotnisku ( w lipcu wybieram się w podróż samolotem w rzeczyswistości ) ale zamiast walizki mam trumnę, moja przełożona z pracy pyta czy ja mam tam nieboszczyka, ale ja bardzo rzeczowo odpowiadam, że nie , że tam są niemowlaki, ale takie bobasy, otwieram wieko i pokazuję jej. Trumna w środku wysłana jest białym atłasem, a bobasy 1 dziewczynka i 4 chłopców sa nagie; sprawdzam czy jest im ciepło i czy nie marzną, są ciepłe i wszystko jest dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mama nie żyje we snie, znaczy, że tak szybko nie umrze, jest to dobry znak i dobry sen Myslę, że w rzeczywistosci mozesz obawiac sie o zdrowie mamy, lub ogolnie o nia, jak równiez twoja babcia Moze mama jest chora albo będzie chora Mieso moze symbolizowac chorobe, jednak jest ono ladne Mysle, ze nawet jesli mama zachoruje, albo bedzie miala jakies inne problemy to wszystko skonczy sie dobrze, bo we snie umiera, a jak pisalam jest to dobry znak Osoba, ktora we snie umiera, bedzie cieszyc sie dlugo dobrym zdorwiem

Alerwoni

Ten drugi sen,coz, podejrzewam,ze rowniez moze symbolizowac twoj strach przed tym lotem, moze nawet narazie tego nie odczuwasz, ale twoja psychika juz "wie", ze sie boisz Ale rowniez to co jest w trumie jak i sama trumna symbolziuje rozliczenie sie z przeszloscia Niemowlak symbolizuje nasza niedojrzalosc, aczkolwiek jest to dobry symbol Niemowlaki w trumie (zwlaszcza ze trumna jest twoim bagazem) moga symbolizowac, ze ta podroz w jakis sposob wyplynie na ciebie korzystnie i pomoze przezwyciezyc ci jakies apekty twojego zycia Spowoduje ze dojrzejesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bardzo dziękuję za słowa otuchy jul.nik .... faktycznie boję się o mamę i ten sen przyznam szczerze najbardziej mną wstrząsnął, przeraził, ale teraz jestem dobrej myśli ..... jeszcze raz wielkie dzięki ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...