Skocz do zawartości

białe róże


Saandra

Rekomendowane odpowiedzi

Sen zaczął sie od tego, ze jechałam na rowerze pod górkę. Potem spotkałam kolegę, który jechał w przeciwnym kierunku. Jego rower był dla niego za mały, tzn jechał na dziecinny rowerku. Ja swój rower położyłam obok śmieci. I poszłam z tym kolegą. Potem sen się przeniósł na pole. Chciał mnie ugryść jakiś pies, ale mój kolega mnie obronił, gdyż odwrócił jego uwagę ode mnie. Ten pies zamiest mnie to ugryzł jego. Nie widziałam tego ale wiem, ze tak było. Ja w własnej obronie połozyłam się nieruchomo na pole z kłosami zboża, bo tam czułam się bezpiecznie. Potem położył się obok mnie kolega i tam przeczekaliśmy niebezpieczeństwo. Potem pamiętam, ze zbierałam kolorowe polne kwiaty i trzymałam w ręce bukiet z nich zrobiony. Następnie widziałam jak pewna starsza znajoma, prowadziła wózek z bliźniakami. Były to dwie identyczne dziewczynki o ciemniejszej karnacji. Kilka osób, które się tam pojawiły myślały błędnie, że to są jej wnuczki. Potem znalazłam się w domu i widziałam w wazonie trzy białe róże. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sandra.

Sen mówi o dobrym, niezawodnym przyjacielu, ktory albo obronił już, ale bedzie miał okazję obronić Cie przed kimś fałszywym, bierze po prostu na siebie cios, który ktoś inny przeznaczył dla Ciebie. Kłosy to dobry znak, pełnia, dobrobyt. Sen mówi o tym, ze osiagniesz radosc i szczescie. A ten Twoj rycerz-obronca to czlowiek, ktory wydaje Ci sie dziecinny, infantylny. Patrz, a jednak prawdziwy z niego wojownik:) Zdaje sie tez, ze zapowiada sie nam tu szczesliwe, zgodne, dobre malzenstwo:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatek swiadczy o tym, ze zmagasz sie z jakims problemem, z jakiegos powodu jest Ci "pod gorke" (tak doslownie nawiazujac do znanych nam slow z zycia ;-) ) Pojawia sie tu kolega, byc moze Twoj obiekt "westchnien" ze sie tak wyraze, albo moze nawet chlopak? Ktos kto Cie chce, ale Ty nie jestes go pewna, bo miedzy Wami jest roznica emocjonalna (jestescie w tym samym wieku?;-) ) Byc moze wlasnie jak ktos wspomnial wyzej wydaje Ci sie on byc dziecinnym ;-) Ale to, ze zostawiasz rowerek pod smieciami swiadczy, ze jestes gotowa po czesci zaryzykowac, byc moze Tobie wydaje sie ze jestes "zbyt wysoko" wzgledem tego kolegi co moze wlasnie nie byc prawda ;-) Kolejna scena tlumaczy tez podobnie jak ktos wspomnial wyzej, ze mimo wszystko (wlasciwie to jakby takie troche usprawiedliwienie tego kolegi ;-) ) nie jest on dziecinny, ze potrafi bronic, ze posiada owa meska ceche. Mowisz ze wiesz, ze go ugryzl ale nie widzialas tego, z kolei dalej nawiazujesz ze przyszedl do Ciebie i przeczekaliscie niebezpieczenstwo (jakie?A pies za nim nie popiegl?) - sadze ze to kolejna oznaka niepewnosci wzgledem tego kolegi, bo uciekasz w miejsce gdzie jest bezpiecznie - chowasz sie zarowno przed psem jak i chlopakiem (bo w normalnych przypadkach wystarczyloby ze chlopak Cie obroni) Z jednej strony masz poczucie, ze Cie bronil ale z drugiej nie mozesz byc tego pewna -choc przyszedl do Ciebie bo sie moze balas?Przyszedl by bronic Cie dalej?(Moze to kolejna forma usprawiedliwienia tego kolegi, moze zmagasz sie z tym czy byc z nim czy nie, bo czesc Ciebie tego chce a czesc nie? ;-) ) Dalsza czesc snow wydaje mi sie ze jest czyms w rodzaju "wydaje mi sie ze do siebie pasujemy" (blizniaki wcale nie musza oznaczac dzieci Twoich i jego ;-) ) Bukiet symbolizowac moze hmm jakby "przewage plusow" pozytywnego spojrzenia na kolege, z kolei wlasnie blizniaki - podobienstwo miedzy wami jakie ze tak powiem wyczuwasz, ze czujesz ze wiele was laczy ze jestescie podobni ;-) Z kolei blad jaki tam sie pojawia moze wskazywac na to, ze i Tobie blednie sie wydaje ze mozecie cos stworzyc, a koncowka snow 3 roze- w dodatku biale (jak dla mnie oznaczaja przyjazn, ktora moze byc oznaka na cos wiecej ;-) ) przychylaja sie bardziej do tego, ze mozecie zostac swietnymi przyjaciolmi na poczatek. Byc moze od tego nalezaloby zaczac? ;-)

 

Oczywiscie to tylko moje spojrzenie na owa sytuacje. Bez watpienia kluczowa role i znaczenie dla Ciebie ma tu owy kolega. Jednak jak zwykle nic wiecej nie jest napisane ;-)

Wiec trudno powiedziec i mzona tylko spekulowac na rozne sposoby. Ten wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny.

 

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...