Skocz do zawartości

tatuaż na twarzy i upadek interesu teściów


cignus

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dziś, że na uliczce osiedlowej w miejscu zamieszkania naszych (mnie i mojego męża) rodziców (my także mieszkaliśmy tam jako dzieci) rodzice mojego męża mają sklep, który upada i staramy się go sprzedać. W sklepie nic już nie było, był pusty, wiem jednak, że był to sklep wędkarski (z artykułami dla wędkarzy. dziwne bo w okolicy nie ma szans na uprawianie wędkarstwa :)). Na podłodze sklepu stoi spory telewizor na który spoglądam z nudów, bo nie udaje się nikogo zachęcić do kupna sklepu. Odczuwam to jako kłopot.

po chwili miejsce to przemienia się w poczekalnię. Juz nie nasze, nie sklep. telewizor wisi na ścianie a ja rozmawiam z dwójką młodych nieznajomych. Chłopak i dziewczyna. Wykonujemy sobie tatuaże - znaczy nie takie profesjonalne tylko malowanie długopisem na skórze. Ja właśnie malowałam sobie na twarzy kwiaty (czarne kontury tylko a kwiatki proste, bez wypełnienia)

Oni (chłopak i dziewczyna) wypytują mnie o mojego męża. opowiadam o nim w samych superlatywach. Jestem bardzo szczęśliwa. opowiadam jak nam ze sobą dobrze. Oni pytają też o jego zęby, jakie ma i sie uśmiechają :). wzruszam ramionami i mówię że ma super mocne białe zęby. Kończę swój tatuaż, a wzór do jego wykonania podaję dziewczynie, która używa zbyt grubego flamastra i nie wychodzi jej odwzorowanie płatków.

Po przebudzeniu najbardziej zastanawia mnie ten wędkarski sklep

W rzeczywsistości nie prowadzimy żadnego własnego interesu, mąż pracuje w sklepie ale o zupełnie innym asortymencie. martwi mnie to że we śnie sklep splajtował a należał do teściów. teściowie są starsi i schorowani. Mąż i ja jesteśmy po trzydziestce. W miejscu w którym stał sklep znajduje się obecnie osiedlowy papiernik, drogeria i sklep z artykułami dla zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...