Skocz do zawartości

Samochodowa wpadka i kierowanie się w stronę światła - proszę o interpretację!


Sabaku_no_Hikari

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w piękny deszczowy dzień :)

 

Zaintrygował mnie mój sen, proszę o jego interpretację - a nuż Was też zaciekawi, drodzy Forumowicze :)

 

 

Szłam miastem, z czarną ciężką torbą. Pewien mężczyzna przyglądał mi się, więc przyspieszyłam kroku, on zaś zagrodził mi drogę, powiedziałam, by spadał. On natomiast złapał mnie wpół, przygniótł do chodnika, po czym wyciągnął papierosa z ust i przypalał moją szyję. Krzyczałam wniebogłosy, płakałam, lecz nikt nie zwrócił na mnie uwagi. Czułam się bezsilna i bezradna, lecz o dziwo, nie czułam nawet bólu przypiekanej skóry!

 

Następny kawałek snu - zdałam ostatnio prawo jazdy, więc jechałam moim autem. Obok mnie siedział mój chłopak, chciałam skręcić w lewo, lecz przestałam panować nad moim autem i wpadłam na inne, właśnie prawym bokiem. Widziałam w ułamkach sekundy, jak auto zmienia się w łunę światła i w nią wpadam. Naokoło było ciemno, a na końcu "tunelu" lśniła silna łuna światła. Więc zaczęłam płynąć w tą stronę, lecz nagle się zatrzymałam. Obudziłam się (we śnie) i zobaczyłam twarz mojego chłopaka, który trzymał mnie za ramię. "To jeszcze nie Twoja pora na śmierć" powiedział mi. Widziałam już tlyko moją rodzinę, srebrne auto w krzakach, a moje na ulicy, całe roztrzaskane.

 

Najlepsze jest to, że mojemu chłopakowi śniło się dzisiaj, że umarł, chociaż nie miał świadomości tego i wałęsał się po świecie (coś jak postać Bruce'a Wilisa w 6. zmyśle ;) )

 

Co o tym śnie sądzicie? Jeszcze raz proszę o interpretacje :) Dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi śni CI się ze umierasz to dobry znak, znaczy, ze taka osoba bedzie dlugo cieszyla dobnrym zdrowiem Widziec swiatlo, zwlaszcza z daleka to tez odbry znak, znaczy, ze wkrotce przyjda szczesliwe dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...