Skocz do zawartości

Kilka dziwnych snów


Zaginiony00

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh..Naszedł mnie dziwny sen:

 

1 Sen) Rozmawiam na korytarzu (dochodziło mało światła,ciemnożółte ściany) z moją przyjaciółką (obecnie uczy mnie niemieckiego) rozmawiałem z nią o różnych rzeczach..W pewnym momencie przyjaciółka rzuciła mi się na szyję i zaczęła namiętnie całować ja chciałem zrezygnować (mam inną damę na oku a o tej przyjaciółce pomyślałem tylko raz w sposób pożądliwy), ale dałem się uwieść..Przysunąłem ją do ściany i zacząłem rozbierać bluzkę..Tu sen się urywa

 

2 Sen) Jestem w szkole licealnej do której chodziła moja wybranka..Szukam namiętnie tablo z jej zdjęciem ale tego tablo niema (?) Skończyła liceum w 1999 i tego rocznika nie było.Brakowało także kilku obok (98,97,93,92,91)

 

3 Sen) Jestem na wakacjach..Nagle do pokoju mojego wchodzi znajoma dziewczyna (śmiała się ze mnie kiedyś w szkole) i pyta się co z naszym związkiem czy mamy to kończyć czy dalej ciągnąć...Ja myślę sobie (Co jest jak ja z nią ć w związku) i nagle odpowiedziałem:Możemy spróbować (choć wcale nie chciałem tak odpowiedzieć!) A ona ok dobrze.I wyszła.

 

4 Sen) Jestem w szkole na korytarzu przerwa pełno ludzi..Podchodzi do mnie kobieta (w której się zakochałem w realu) i zaczynam z nią gadać na luzie o różnych rzeczach ;)...Dziwne bo w realu mówię do niej na "pani" i prawie wogólę się nie znamy..Ale sen był miły i taki motywacyjny ;)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Edytowane przez Zaginiony00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkujący i nie mam wprawy w tłumaczeniu snów, ale spróbuję pomóc.;)

 

Ogólnie wszystkie te sny mogą pokazywać Twoje ukryte pragnienia tzn fizyczny pociąg do tych dziewczyn.

1) To, że dałeś się uwieść może zapowiadać konflikty (np w rodzinie), gdzie emocje wezmą górę

2) Szukanie fotografii może oznaczać pragnienie stałego związku.

3) W sumie to okłamałeś tą dziewczynę w śnie. Może to oznaczać niemiłe konsekwencje związane z kłamstwem lub złym doborem słów.

4) Nie wiem. Może to zapowiedź tego co się na prawdę wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...