Skocz do zawartości

Walczace wilkołaki


brydziu

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze pomoc mi zinterpretowac moj sen:

 

Dwa walczace wilkołaki

 

Jeden chyba był dobry bronił mnie drugi mnie atakował, kiedy tamten chciał sie na mnie rzucic ten drugi rzucał sie na tamtegi i razem walczyły i gryzły sie, chociaz krwi nie widziałem, potem przemieniały sie w ludzi ale tak nie całkiem i tamten zly znowu przemienial sie w wilkolaka i chcial mnie atakowac to ten drugi tez sie przemienial i rzucal sie na temtego i nie pozwalal mu mnie zaatakowac.

 

Byly okolo 3 albo 4 przemiany i wydawalo mi sie ze mam wplyw nad tym dobrym wilkolakiem, ze moge mu wydawac polecenia.

 

Prosze o pomoc bo nie wiem co oznacza ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może oznaczać, że obawiasz się kogoś kto może Cię w jakiś sposób skrzywdzić, czy zaszkodzić. Dobry wilkołak, może symbolizować znowu osobę, co do której masz zaufanie, że Cię będzie chronić. Może być też tak, że dobrym wilkołakiem jesteś Ty - Twoja psychika, skoro w śnie wydawało Ci się, że możesz kontrolować ruchy swojego obrońcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

Moja interpretacja:

posiadasz dwie natury (=dwa wilkołaki), które wzajemnie ze sobą walczą. Masz mroczną stronę swojej duszy, którą spychasz dobrymi myślami i próbą bycia dobrą na samo dno serca. Obwiniasz się, kiedy źle o kimś myślisz, masz katolickie poczucie winy za zło i grzechy. Sen symbolizuje istotny problem Twojej psychiki: problem dobrych i złych emocji. O ile dobre emocje umiesz wyrażać, o tyle złych emocji np. gniewu się boisz, jak zapewne wszelkich innych przejawów agresji. Jest bardzo ważne, byś nauczyła się złe emocje nazywać w trakcie ich pojawiania, tzn. kiedy jesteś zła, powiedz sobie: gniewam się, w innych sytuacjach: czuję żal, przykro mi, rozczarowałam się, targa mną wściekłość! To jest pierwszy etap: nazwanie emocji. Drugi etap: czasami masz święte prawo nie powstrzymywać złych emocji. Im także trzeba dać upust i nie należy się ich wstydzić- można tupnąć nogą, krzyknąć, powiedzieć "nie", powiedzieć "gniewam się". Kiedy się już powie lub zaakcentuje złe emocje, one bardzo szybko się ulatniają. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...