Skocz do zawartości

Trójka dzieci( w tym bliźnięta), lustro, fotel


222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłam opisać ten sen, ponieważ intrygują mnie dzieci i mężczyźni w śnie, ale do rzeczy...

 

Idę sobie chodnikiem i przede mną spacerowało dwóch dojrzałych mężczyzn. Każdy z nich prowadził granatowy wózek z dużymi kołami. Podbiegłam do nich i jeden z tych facetów miał we wózku bliźnięta, a drugi jedno niemowlę. Bardzo ucieszył mnie widok tych dzieci. Cała trójka słodko spała. W śnie czułam, że te dzieciaki są moje,a tym mężczyznom ufam. W pewnej chwili powiedziałam, że do nich wrócę tylko muszę pobiec do jakieś fabryki materiału, by kupić granatowe obicie na fotel, bo tamto już było stare. Bardzo mi na tym zależało. W końcu udało mi się kupić ten materiał i pobiegłam do domu. Tam zaczęłam przeglądać się w lustrze. W odbiciu byłam uśmiechnięta i ładnie wyglądałam. I tutaj sen się urwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

Dzieci to symbole nowych pozytywnych emocji, wrażeń, doznań. Musisz być osobą siejącą dużo uśmiechu, zdystansowaną, zabawną. Mężczyźni są odpowiednikami jakichś osób z rzeczywistości, przy czym ich płeć jest nieistotna bo w rzeczywistości mogą to być kobiety. To oni lub one w rzeczywistości czerpią od Ciebie pocieszenie, uspokojenie, rozluźnienie. Pielęgnują Twoje dzieci-wrażenia, pozytywne emocje, itp. co oznacza, że jesteś dla nich ważna i podobają się im wzorce Twoich zachowań, próbują być lepsi, by osiągnąć Twój poziom. Tymczasem Ty sama ostatnio masz mało czasu dla tych osób, sen jednak mówi, że będą o Tobie pamiętać i na swój sposób Ciebie wspierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...