Skocz do zawartości

Szkoła, bieganie, szukanie celu


lalkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Idę do szkoły ale przed nią zostawiam kij do kręcenia ogniem ( do kuglarstwa ) Wchodzę na jakieś badania. Po jakimś czasie okazuje się ze to nie te badania co miałem robić. A cały czas siedzą obok mnie 2 dziewczyny i trochę się z mnie naśmiewają. Potem od lekarza dostaje skierowanie do pokoju 214. Gdy zaczynam biec w poszukiwaniu tego pokoju zaczynają gonić mnie znajomi i zaczyna uciekać linia z kończącym się czasem. Im bliżej końca tym bardziej jestem zmęczony.Biegam po tej szkole z pietra na pietrze. Jest to ogromna szkoła.1 dzień cały czas biegałem aż się linia skończyła i padłem na ziemie i zasnąłem. Na drugi dzień biegania udało mi się znaleźć pokój i dziwnym trafem mająca tam odbyć się impreza została przeniesiona do pokoju 20.I zaś zaczyna się szukanie. Ale mijałem wcześniej ten pokój i z łatwością do niego trafiam.Wchodzę a tam normalna lekcja z ludźmi co mieli być na imprezie. Wychodzę i widzę, że jest przerwa. Stary znajomy z którym nigdy specjalnie nie gadałem podchodzę do niego i tłumaczy że jest juz po imprezie i pokazuje mi plecak pełny pustych butelek z winami. Patrze jak gra w jakąś grę o królach z swoja dziewczyna ( byłem zaskoczony że dalej z nią jest ) i innym kolegą. Potem widzę jak z pokoju nr 20 wychodzi dawny chłopak mojej dziewczyny ( jej pierwszy ) i wita się z bratem. Ja zaczynam się wygłupiać troszkę i mówi zupełnie spokojnie : " Tez byłem w takim wieku, zachowywałem się podobnie". I Nagle troszkę poważnieje, siadam na długiej ławce i rozmawiam z kimś w korytarzu. Były chłopak dziewczyny przynosi kolejną żeby mógł sobie usiąść. Przynosi ją jedna ręką. Siada i coś mówi. Dalej nie pamiętam bo zostałem obudzony. Dodam że sen trwał ok 1,5 h, ponieważ w takim okresie spałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...