Skocz do zawartości

Biały Wąż


akira10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o intepretację mojego snu gdyż nie mogę się skupić na co dzień przez niego!!!!!!

 

Nie pamiętam go dokładnie,wiem że gdzieś wracałam przez jakiś las o stromych zboczach,nagle przede mną pojawiła się trochę większa trawa -,była podmokła .

Gdy stanełam w to jedną nogą szybko zrozumiałam ( hmmm w jednym momencie wpadła mi taka trzeźwa myśl jak bym była obudzona) że woda +trawa = może być wąż!!!!!

I zaraz po tej myśli pojawił się biały wąż ,który mnie ukąsił.Fakt od razu przeszło mi przez myśl czy jest jadowity czy dużo czasu mi zostało?.Starałam się z nim walczyć,za wszelką cenę chciałam go zabić.Złapałam go za szczenki ,próbowałam rozerwać mu paszczę ,oczywiście raniąc się przy tym.Jednak jemu nic nie było(a i nie posiadał języka).Najstraszniejsze było w tym to -nie jakiś jad,czy ukąszenia,ale nie możność zabicia go ,powstrzymania i ucieczki od niego.

To mnie przeraża :(((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Czyli coś co cię przeraża i jest zagrożeniem, od czego nie możesz uciec,

podmokła trawa to grząski teren - weszłaś na czyjeś terytorium czyjeś sprawy, mogą to być plotki, może być mieszanie się w czyjeś osobiste sprawy,

i nagle zrozumiesz że popełniłaś błąd bo spotkasz osobę silniejszą od siebie w sensie pozycji społecznej, której ugryzienie będzie bardzo bolesne, zrani cię walka z nim/nią

a ty poczujesz się wobec niego czy niej bezsilna, obserwuj otoczenie i unikaj sytuacji gdy wchodzisz w cudze sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...