Skocz do zawartości

plaża, skarpa, rzeka, moj synek, dom, czarny dym, ucieczka Prosze o pomoc!!!


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

sni mi się ze ze przy plazy jest wysoka skarpa na ktorej jest rzeka i dwa złobki Jestem tam ja, moje dziecko,ojciec mojego synka i jego kolega Sni mi sie ze woda zalewa te zlobki Rzeka plynie ogolnie spokojnie, woda ciemno granatowa, ale czysta NIe widze samego momentu zalania ale we snie wiem, ze woda zalala te zlobki (moje dziecko ma isc od wrzesnia do zlobka a moje miasto jest czesciowo zalane przez powodz) Za chwilke zmiana scenerii i drugi sen, ktory jest kontynuacja pierwszego Na tej samej skarpie jest bialy dom z desek Jestem w nim ja z moim synkiem, moja szefowa i 3 dziewczyny z biura z ktorych jedna to siostra szefowej Sni mi sie, ze nagle ja wpadam w panike bo grozi nam wychuch tego domu lub pozar (nie pamietam dobrze) I zbiegam po schodach w dol, bardzo bardzo szybko i trzymam synka na reku Zbieglam na plaze i patrze w gore a tam z domku wydobywa sie czarna cienka ale dluga strozka dymu MOja szefowa nic sobie z tego nie robi Natomiast kolezanki probuja ratowac jej siostre Lapia ja za rece i nogi i wyrzucaja na plaze Ale ona upada obok mnie tak niefortunnie ze nie moze sie ruszyc i jest jakby na pol przytomna Ubrana jest cala na czarno jak wszyscy w tym snie Jedynie moja szefowa ma biala koszule i czarna spodnice Ja stoje na tej plazy spanikowana i nie wiem co robic, bo nie jestem w stanie jej pomoc Ale nie czuje sie bezpiecznie Boje sie ze jesli domek wybuchnie to spadajace kawalki domu zrobia nam krzywde... i nagle sie budze (Wiem, ze siostra szefowej wybiera sie za jakies 2 tygodnie na wakacje w rejs lodka nad morze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...