Skocz do zawartości

proszę o interpretację


ellqa

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu śniło mi się że razem ze swoją mamą i 2 siostrami odwiedziłyśmy kuzynkę która rzeczywiście 2 tygodnie temu urodziła synka...w tym śnie jak żegnaliśmy się to zostałam ostatnia żeby pożegnać się z niemowlakiem i to dziecko mówiło mi do ucha szeptało wyraźnie jak dorosły człowiek ale słyszałam to tylko ja...po wyjściu siostry gdzieś zniknęły - chyba poszły wcześniej a ja z mamą wracałyśmy razem zaczęło padać a niebo było bardzo zachmurzone...było widać błyskawice i trąby powietrzne...część drogi z mamą biegłyśmy a była to droga asfaltowa ale między polami i z prawej strony był głęboki rów w którym była woda...nagle nad głową zobaczyłam spadający samolot który palił się i dymił, pokazałam go mamie i rozbił się za nami może jakieś 300 do 500 m...myślałam że może wybuchnie więc chciałam żebyśmy z mamą wskoczyły do rowu i zanurzyły się w wodzie żeby nic się nam nie stało...ja do niego wskoczyłam a mama została na drodze i krzyczałam żeby wskoczyłam za mną ale nie chciała i w tej chwili zobaczyłam pociąg który przelatywał przez rów jakby wyrzucony przez trąbę powietrzną bo w okolicy nie było żadnych torów...proszę o jego interpretację bo wydaje mi się dziwny...jakieś apokaliptyczne sceny...przerażające troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

W wielkim skrócie: sen mówi o tym, że wróży się tej kuzynce nieszczęście w miłości (z mężczyzną, który jest ojcem dziecka) ale za to przeleje miłość na niemowlę (ze szkodą dla niego w przyszłości). Jak to się odnosi do Ciebie? Dziecko ostrzega Cię, byś nie była nigdy nadopiekuńcza ale też nie zbyt surowa. Te katastrofy po drodze to różne porażki sercowe nie tylko Twoje, ale także Twojej mamy. To, że mama została, oznacza, że spełniła swój obowiązek, ale oznacza również, że popełniła wiele błędów wychowawczych i również traktowała swoje dzieci w sposób nadopiekuńczy, przelała na nie swoje życie i miłość. A to, że Ty skoczyłaś wróży, że doznasz czegoś bardzo interesującego w życiu i będziesz dobrą matką. Pociąg to symbol podróży ducha po niespotykanych krainach (być może chodzi o doznania artystyczne, które Cię wzbogaca, a zarazem spotkasz tam kogoś z kim warto czas spędzić). Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...