Skocz do zawartości

Była i nowa partnerka i dziwna rozmowa


Yarsoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Z regóły rzadko pamiętam sny, ale dzisiejszy nawet ze szczegółami...otóż śniło mi się że odwiedziła mnie dziewczyna która jakiś czas temu po 3 letnim związku porzuciła mnie okrutnie bez wyjaśnień dla innego. W tym samym czasie byłem z aktualną partnerką. Z byłą dziewczyną zaczęliśmy rozmawiać, a obecna partnerka była zła bardzo i zazdrosna. Rozmaiwaliśmy o tym co sie stało. Zapytałem czy jest szczęśliwa, ona odp że tak, ale czułem że kłamie...zaczęła opowiadać coraz częściej się kłócą z chłopakiem z którym sie spotyka, coraz więcej nieporozumień. dała do zrozumienia że żałuje i to był błąd i poprosiła o szansę. Ja jednak odpowiedziałem że nie, bo pokochałem kogoś innego i boję się powrotu. Nie mógł bym spojrzeć w lustro i na siebie patrzeć jakbym się zgodził. Co to może oznaczać. Nie daje mi to spokoju. Sen był tak realistyczny, że nawet pamiętam w co dziewczyny były ubrane. Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kojarzy się z tym, ze do konca "nie pozegnales" bylej dziewczyny. Może własnie brakuje ci takiego JASNEGO postawienia sprawy- w stylu "to koniec", rozstanmy się. Takie rozliczenia i rozstania Moze chcialbys wyzucic swoj zal, definitywnie zakonczyc sprawe, sam przeciez napisales, ze rzucila cie nagle, jakby bez wyjasnein o co chodzi!.

Wydaje mi sie, ze masz wlasnie potrzebe "pozegnania" zaczac zyc w nowym zwiazku, bez obciazen przeszlosci.

To naturalna potrzeba i sen ten przypomina ci o niej. Sa rozne metody takiego "rozliczenia", mozna porozmawiac, badz tez spisac, co ci na sercu lezy, inaczej moze przeciez to sie ciagnac i powtarzac.

To w ten sposob mi sie skojarzylo.

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...