Skocz do zawartości

Ucieczka przed wyrokiem śmierci


Dreamer99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj miałem dość dziwny sen, który w zasadzie można nazwać koszmarem.

Śniło mi się, że byłem w mieszkaniu u mojej babci wypełnionym masą ludzi, częściowo znajomych, i że został na mnie zasądzony wyrok śmierci, z którego wykonaniem początkowo się pogodziłem. Gdy szedłem na wykonanie wyroku w głąb pokoju zauważyłem mojego przyjaciela, który pełnij we śnie rolę księdza. Poprosiłem o spowiedź u niego przed wykonaniem wyroku. Przeszliśmy do drugiego pokoju znajdującego się na przeciwko drzwi wejściowych do mieszkania. Początkowo pragnąłem mu się wyspowiadać przed tym dramatycznym momentem i oddać się wykonaniu wyroku, z którym przez jakiś moment się już pogodziłem ale w momencie kiedy zastanawiałem się z czego powinien mnie rozgrzeszyć stwierdziłem, że podejmę próbę ucieczki z mieszkania. Groziło mi wykonanie wyroku śmierci więc uznałem, że nawet w przypadku złapania mnie nic gorszego już mi się stać nie może. Pożegnałem się z moim przyjacielem i wybiegłem z mieszkania zbiegając klatką schodową do wyjścia. Adrenalina była tak duża, że przed wybudzeniem pamiętam tylko krzyk przyjaciela zagrzewającego mnie do ucieczki.

 

Bardzo proszę o interpretację tego snu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Moim zdaniem możesz mieć jakieś problemy natury urzędowej lub w pracy (zasądzony wyrok śmierci), ale zwróć uwagę, że zgadzasz się z tym wyrokiem, nie protestujesz idziesz na śmierć jakbyś na nią zasłużył (może coś "narozrabiałeś) i jeszcze spowiedź wyznanie win przed Bogiem- potwierdza winę, no i sedno ucieczka schodami w dół- znowu wskazuje na jakieś nieprzyjemności, naganę, upmnienie, ochrzan do szefa lub coś w tym stylu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...