Skocz do zawartości

Pamiętnik przemeblowanie w pokoju


inez17

Rekomendowane odpowiedzi

W bliskich odstępach miałam dwa sny. W pierwszym chłopak który mi się podoba czytał ukradkiem mój pamiętnik i go na tym przyłapałam wyrwałam mu go z ręki w wtedy się obudziłam. W drugim zrobił mi przemeblowanie w pokoju, z którego nie do końca byłam zadowolona ale było mi miło, że o mnie pomyślał. Czy to coś może znaczyć, mogę podać jeszcze więcej szczegółów tych snów bo były dość rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen o czytaniu pamiętnika oznaczał, że ukrywasz się ze swoimi uczuciami przed tym chłopakiem. Zresztą, piszesz, że on Ci się podoba, więc z kontekstu rozumiem, że on o tym nie wie. Pamiętnik piszemy dla siebie, nie pokazujemy innym, a skoro go wyrwałaś mu z ręki, nie chciałabyś, aby wiedział, co myślisz. Uważasz, że zakochanie to coś, czego się nie powinno pokazywać - czy to dobrze, to już temat na Twoje własne refleksje.

Meble pokazują "ułożenie" Twojej psychiki. Generalnie to dom oznacza nas samych, ale podejrzewam, że mieszkasz z rodzicami i w tym wypadku Ciebie symbolizować będzie to konkretne pomieszczenie, to najbardziej Twoje. Skoro jednak nie jesteś zadowolona ze zmian, które ten chłopak mimowolnie wprowadza w Twoje życie, powinnaś zastanowić się, co dokładnie Ci zgrzyta w Twojej sytuacji - co to dokładnie jest, nie wiem. Opis mi tego akurat nie mówi, być może bardziej szczegółowo można by to zinterpretować, gdybyś napisała na przykład, JAKIE meble poprzestawiał w śnie - symbolizowałyby wtedy pewne aspekty Twojego życia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten pokój po tym przemeblowaniu był trochę jakby to określić wieśniacki. Generalnie chyba wszystko było inne, albo przynajmniej miało inne ułożenie. Centralnie pod oknem miałam łóżko a nad nim była jedna długa półka (taka wisząca) (rozciągała się nad całą powierzchnią łóżka) (A łóżko nie było małe, tylko taki jakby narożnik) . Ściany były beżowe i na górze miały jakieś różowe wzroki (to była tapeta ) przypominała mi tapetę jaką miałam w pokoju gdy byłam młodsza. Jakby z tym pokojem miałam swoją łazienkę i wszystko w niej było powyrywane (nie wiem skąd, ale w śnie wiedziałam, że nie dokończył bo nie zdążył ) i byłam lekko wkurzona skoro kibel i wanna leżały gdzieś tam sobie luzem. To pamiętam najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toaleta to życie intymne, więc skoro w śnie była zupełnie nie do użytku, to zgadnij, co mam do powiedzenia na ten temat ;) A poważnie, to dla mnie to oznacza całkowity chaos hormonalny, ciągłe podniecenie, taki kociokwik, który wprowadził zamieszanie w dotychczasowe życie - czyli nic negatywnego, zależy jak na to patrzeć zresztą. To niedokończenie sugeruje, że po prostu chciałabyś, by zaszło coś więcej - niekoniecznie zbliżenie fizyczne, a po prostu bliskość emocjonalna.

 

Ale mam wrażenie, że czujesz, że obiekt westchnień to nie do końca to, ale może po prostu zbyt słabo go nadal znasz. Tak więc, zachęcam do większej śmiałości, może Wam wyjdzie bycie ze sobą :) Życzę powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...