Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu


bezimiennaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozłożyłam karty według >tego schematu<

 

as pik | walet kier

9 pik | 9 karo

10 karo | 10 trefl | dama pik

10 pik | dama karo | król pik (ta karta wypadła mi podczas tasowania)

król kier | dama kier | walet trefl

 

moja interpretacja:

 

nieodległa przeszłość:

spotkania z przyjaciółmi, dobry biznes, spełnienie planów

 

co się dzieje aktualnie:

problemy, dużo spraw trzeba odłożyć na przyszłość, łzy i stres z tym związane. koszmary nocne. mimo problemów nie należy się poddawać i wziąć w garść, żeby odzyskać równowagę. RADA: precyzyjniej określ marzenia i potrzeby a uda Ci się je zrealizować.

najbliższa przyszłość:

wskazują na przypływ gotówki, ryzyko które się opłaci, może to mieć związek z wyjazdami a osobą sprzyjającą będzie kobieta samotna / wdowa / rozwódka

nieprzewidziane przeszkody:

zachowaj ostrożność, uważaj na fałszywą koleżankę / przyjaciółkę. Czeka Cię odmiana losu, nie bagatelizuj rad człowieka zajmującego wysokie stanowisko.

 

co można zrobić, czego się spodziewać, na co uważać:

będą Cię otaczać ludzie którzy udzielą Ci wielu cennych rad. Kobieta o jasnych włosach, romantyczka uczuciowa, przyjaciółka da Ci dobrą radę. Atrakcyjny blondyn złoży Ci propozycję, której nie wahaj się przyjąć, jednak nie oczekuj zbyt wiele. Natomiast stanowczy młody człowiek może mieć wpływ na Twoje życie osobiste (poprzez jego decyzje)

Poprawa losu.

 

Ogólnie: nie będzie brakowało Ci gotówki, ani życzliwych osób. Przejściowe problemy, choć wydają się ogromne miną dzięki ich pomocy i racjonalnemu podejściu do sprawy. Musisz się wyciszyć, przemyśleć kilka spraw, złapać równowagę, a wszystko będzie dobrze.

 

 

Czy dobrze zinterpretowałam układ?

I jak to się ma do mojego pytania o zdrowie?

 

Z góry bardzo bardzo (a nawet baardzo) dziękuję za odpowiedź i pomoc.

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. jeżeli ma to znaczenie ( a często ma, tylko ja jeszcze nie potrafię z tego korzystać) moja data ur. 12.07.1991, Katarzyna

Edytowane przez bezimiennaa
dodanie daty ur., zmiana tematu na własciwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie ma kogoś kto mógłby sprawdzić moją interpretację?

pierwszy raz interpretowałam tak obszernie i nie wiem czy nie popełniłam błędów :(

 

przepraszam za nachalność ale na prawdę bardzo mi na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...