Skocz do zawartości

ksiądz


arka76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o interpretację tego snu.

Śniło mi się, że byłam z moim partnerem w kościele ( nie chodzimy do kościoła). Nie wiedziałam w sumie po co tam idziemy...dopiero jak doszliśmy na miejsce On powiedział mi że przyszliśmy ustalić datę ślubu kościelnego. Trzech księży w biało-kremowych szatach stało obok kropielnicy i miało ręce nad nią wyciągnięte. Zaczęliśmy uzgadniać datę ślubu kościelnego (gdzie w rzeczywistości nigdy kościelnego nie będziemy mieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę z tym snem (rzadko mi się to zdarza), bo nie wiem, jak bardzo dosłownie go interpretować. Może oznaczać ślub cywilny, może jakaś inną inicjację duchową, ale może także sprawę urzędową (sądową) albo nawet poruszać kwestię moralności w Waszym związku...

 

Pierwszej wersji opisywać głębiej nie będę, sen jest oczywisty, jeśli taki ślub planujecie. Może też wskazywać na samo pragnienie ślubu, albo ustabilizowania związku w jakiś ogólny sposób (np.zamieszkanie ze sobą).

Druga wersja może dotyczyć wydarzeń związanych z innymi wyznaniami, o ile macie jakieś (sugeruję się informacją, że ślubu kościelnego nie będziecie mieć, może któreś z Was jest po rozwodzie i na to też biorę poprawkę, może jesteście ateistami, a może jesteście innego wyznania. Nie wnikam.)

 

Trzecia opcja ze sprawą urzędową wydaje mi się ciekawa, bo kościół często symbolizuje instytucje państwowe, sądy itp. a ksiądz to często nie tylko symbol przewodnika duchowego, ale także sędziego, osoby dokonującej właściwe diagnozy, wspierającej moralnie - najwidoczniej macie oboje coś do załatwienia w takim miejscu.

 

Natomiast ostatnia opcja jest najbardziej psychologiczna, mówi o nienaruszalnych, przyjętych zasadach, które są ramą dla tego związku (coś, co ustaliliście między sobą). Sen sugeruje zasady wpływające raczej pozytywnie na Wasze życie, a księża mogliby być w tym wypadku osobami, które obecnie Was wspierają i Wam doradzają- przyjaciele, rodzice itp. I ta wersja moim zdaniem może być najbardziej trafna ze wszystkich, bo woda, którą się do kropielnicy wlewa to symbol uczuć. Święcona - poza chęcią uświęcenia związku (czyli ślub) oznacza także otoczenie opieką. Dlatego sądzę, że otaczają Was ludzie, którzy Wam pomagają. Jestem dobrej myśli :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację.

Wszystkie te rzeczy o których napisałaś jakby miały miejsce. Dwa dni temu musiałam być w sądzie załatwić drobną sprawę urzędową służbową. Co do moralności związku, mieliśmy rozmowę o uczciwości, zdradach. Kto jak co widzi.

Proszę Cię zinterpretuj dzisiejszy sen: Mieszkamy razem. Otwieram drzwi od łazienki a tam pełno wody na podłodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...