Skocz do zawartości

trumna głowa


ankieter007

Rekomendowane odpowiedzi

witam, to mój pierwszy post więc proszę być wyrozumiałym. Normalnie nie korzystam z senników, bo bardzo rzadko miewam sny. Jednak ten dziesiejszy był tak dziwny, że zerejestrowałem się na tym forum, by spytać co Wy o tym sądzicie.

Więc sen zaczyna sie od tego jak zawijam (swoją) trumnę we flagę. Jest to flaga nie polska, tylko pewnej młodzieżowej organizacji do której należę. Później otwieram wieko, trumna jest dużo szersza niż zazwyczaj - mam 192cm i 96kg, ale nie jestem aż tak szeroki :]. W środku jest tylko mały karton(jak na toster) a tam głowa - wydaje mi się że moja ale nie widziałem twarzy. Pamiętam wyraźnie, że byłem tam z ojcem i może matką. Po chwili miałem tam drugą wizytę tylko z ojcem - to było cos jak odwiedziny grobu.pamiętam, że patrzałem z ciekawości na nazwiska osób leżących obok i myślałem jak będzie wyglądał mój grób - czasami o tym rozmyślam. co dziwne nagrobek bbyl z jasnego drewna(wzór był jak marmurowy) tak samo jak trumna, ci obok mieli tylko krzyże i takie zwykłe nagrobki jaki układa się zaraz po pogrzebie. Ojciec zauważył że szabrownicy cmentarni coś ukradli i chcem sprawdzic trumnę. moze to *****o zabrzmi ale ojciec coś nacisnał i trumna wypłynęła spod ziemi - był sam karton bez głowy i tu był koniec snu.

Mijecse: chyba cmentarz ale nie widziąłem innych grobów prócz tych 2 sąsiednich.

Uczucia: Nie potrafię określić jakie miałem wtedy uczucia, byłem na pewno zdziwiony.

Osoby: najpierw ojciec moze matka i chyba ktos jeszcze ale nie jestem pewien, patrzyłem sie wtedy na trumne. oni stali za moimi plecami. pozniej sam ojciec

czas: nie potrafie okreslic pogody(na pewno nie padalo) ani pory dnia, czulem ze widze przyszlosc(chociaz wtedy rozmawialem z ojcem) wiec dziwnie sie czulem

wiek: mam 18 lat matka 37 ojciec 44lata

czytałem juz w senniku że ja jako trup moze oznaczac uwolnienie sie od zmartwiem bo jestem w elitarnym liceum, koncze 2 klase i odejdzie mi 5 przedmiotow a to jest duza ulga. Trumna z kolei znaczy" wewnętrzne pożegnanie z przeszłością; nowe plany można zacząć realizować dopiero po rozliczeniu się z minionym i pogrzebaniu go" wiec również się zgadza bo wybrałem już w szkołe do której zamierzam pojsc po liceum, jest to bardzo trudna szkola wiec zamierzam jeszcze bardziej wziasc sie za nauke. Jeśli ktos potrafi mi powiedziec czy dostane sie do tej szkoly bylbym bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...