Skocz do zawartości

Proszę o interpretację!!!


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

sen składał się z dwóch części i był filmem Śniło mi się, że po prostu śnię jakiś film, w ktorym gram jakaś rolę

 

Częśc pierwsza: Wzdłóż jeziora bardzo małego typu staw idzie trzech kowbojów Jezioro ma bardzo złe moce i powoduje, że wszystko ma dwie twarze, wszystko ma dwie strony Ja śnię, że raz jestem tym kowbojem a raz tylko obserwatorem, któremu nic nie grozi Jak jestem kowbojem to zawsze atakuje mnie niedzwiedz On się uparł się na mnie w ciele faceta kowboja Ten niedzwiedz próbował dostac się do budynku w którym kowboj czyli ja schronił się z pozostałymi dwoma kowbojami ale mu sie nie udalo i odszedl Za chwile zobaczylismy z daleka, że wracaz innym niedzwiedziem ten drugi niedzwiedz byl plci zeniskiej, a ktory mnie najpierw atakowal byl plci meskiej Te dwa niedzwiedzie szly w nasza strone dluga droga wzdlozktorej rosly bardzo wysokie drzewa

 

Czesc druga: jestem w mieszkaniu w ktorym mieszkalam kiedys w innym miescie Znajduje sie w pokoju z mama, jest ciemno i widze tylko jej rysy twarzy, ale bardzo zle Mama mnie popycha od czasu do czasu Ja nie wiedzialam co sie dzieje, ze ona tak sie zachowuje W koncu, znalazlysmy sie przy drzwiach balkonowych Ona odslonila zaluzjei pokazal mi to samo jezioro z pierwszej czesci i powiedziala, ze musiala je miec, dlatego je tu "przenosila" po kawalku ( ;) ) Wiec ja zrozumialam, ze ja opetaly zle moce i chciala wyjscprzez okno z drugiego pokoju ale w tym momencie zobaczylam tych trzech kowbojów i CHYBA ja zostalam postrzelona przez moja mame ze strzelby, a potem jeden z tych kowbojów strzelal to kowboja, ktorym w pierwszej czesci byla ja NIestety nie potafie sobie na 100% przypomniec, czy w drugiej czesci rowniez nim bylam

 

Dziekuje za pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...