Skocz do zawartości

proszę o interpretację snu


drazetka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy śniło mi się, że przymierzałam śliczne sandałki na bardzo wysokim obcasie. Były to buty bardzo delikatne, złote, wysadzane kamyczkami, miały naprawdę imponującą szpilkę. Mimo, że jestem zakochana w butach na wysokim obcasie, coś mi w nich nie pasowało, nie do końca jestem pewna, co. Chyba były niewygodne. Co taki sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa z tym snem, bo chociaż jest dość jasny, to nie wiem teraz, czy mówi on o partnerze (posiadanym lub szukanym) czy o przyjaciołach, czy o kimś innym... Zinterpretuję więc w odniesieniu do mężczyzny, ale swobodnie możesz to przypasować do innych ludzi, jeśli uznasz, że to o nich chodziło.

 

Buty to związki partnerskie - miłosne, ale także przyjacielskie, czasami zawodowe. Złoty kolor to radość, ambicje, bogactwo, a klejnoty to ogólnie rzeczy, do których przywiązujemy wielką wagę, coś, co jest uznawane za niezwykle cenne. Obcas to snobizm i wysokie wymagania.

 

Sen mówił więc o tym, że stawiasz wymagania mężczyznom, szukasz związków idealnych - i uważasz posiadanie partnera za niezwykle ważne w naszym świecie. Niewygodny but byłby tu znakiem, że wymagasz chyba nieco za dużo od innych i siebie samej. Może się to manifestować choćby w trudnościach znalezienia tego "idealnego" partnera.

Jeśli jesteś jednak w związku, to sen ma tu podobne znaczenie: generalnie wszystko jest fajnie, jest miłość (złoty kolor jako radość i poczucie bogactwa - także wewnętrznego, oraz klejnoty, które mówią o czymś pięknym), ale wszystko jest trochę takie napuszone, wyglancowane na błysk. Brakuje swobody i spontaniczności i to dlatego ten but (czyli związek) był trochę niewygodny.

 

Byłabym wdzięczna za komentarz.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...