Skocz do zawartości

Powtarzający się motyw znajomych, kratek papieru...


Cyklamenka

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu śnią mi się sny na ten sam temat. Szkołę skończyłam dwa lata temu, a sny o szkole zaczęły śnić mi się dopiero teraz.

 

Są w nich wszyscy znajomi razem wzięci, którzy się nie znają w prawdziwym życiu. Zawsze jest w nich nieprzyjemna atomosfera, coś jakby wrogie nastawienie znajomych do mnie, pretensje itp (w prawdziwym życiu mam kilka zaufanych osob, z reszta sie nie spotykam, wiec nie mogą miec do mnie prawdziwych pretensji). W każdym śnie występują też kartki papieru i motyw tego, że wszyscy siedzą, a tylko ja wstaję.

 

W pierwszym śnie byłam z 'klasą' w kościele, bo poszliśmy ze szkoly na rekolekcje (ja nie chodzę do kosciola tak na prawdę) i tam wszyscy znajomi na kartkach napisali wredne rzeczy o mnie nie podpisując się, zebrali te kartki i dali mi, żebym przeczytała co na prawdę o mnie myślą, a ja nie mogłam sprawdzić kto co napisał, bo nie kojarzyłam charakterów pisma.

 

W drugim były te same osoby, tym razem w szkole nauczycielka robiła nam sprawdzian. Podawała takie kartki z pytaniami, które wyglądały jak lista, na ktorej były słowa, nazwiska i... dużo plówsów (coś takiego ++++++ ++++ +++). Była nieprzyjemna atmosfera. Nie znałam odpowiedzi na wybrane przez siebie pytanie, ktore brzmiało "+".

 

W trzecim jesteśmy w klasie, na wosie, patrzę na kartki w zeszycie a tam nieodrobiona praca domowa, więc narysowałam sobie kwiatek. Pani bierze mnie do tablicy, ścieram ją, biorę kredę i zapisuję słowo 'kotek'. Odczuwam, że moja koleżanka z ławki, z ktora nie mam obecnie kontaktu, jest jakby 'naburmuszona' bo ona tez nie odrobila pracy domowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...