Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpetacji snu


oleandria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miałam dzisiaj dziwny sen. Dziwny, ale w żaden sposób nie straszny, w zasadzie nawet mi się podobał...

 

Byłam w dużej drewnianej auli położonej na terenie wyścigów konnych. Bliżej nie sprecyzowany wykład prowadził znany mi na co dzień profesor. Wśród słuchaczy byli głównie starsi mężczyźni (popijający wino), oprócz nich ja i dwie znajome twarze.

Na koniec wykładu jednego ze znajomych mężczyzn zapytałam gdzie idzie, odpowiedział, że wróci o 2.00.

Później już pamiętam że była noc. Mieszkanie (nie przypominające żadnego które znam), w którym byłam razem z mamą. Przyszedł mój kolega. Minęło trochę czasu i przyszli jego rodzice. Moją mamę z gośćmi pochłonęła rozmowa. Ja zajęłam się sobą (patrzyłam z okna na tor, przygotowujące się konie. Sama jeżdżę i tam też chciałam, ale pamiętam że nie mogłam ze względu na odbywające się wyścigi).

Następnie wszyscy szli spać. Zapytałam się rodziców kolegi, gdzie on jest. Oni że już u siebie w sypialnia, ale mogę wejść. Grzecznie podziękowałam i poszłam w inną stronę.

Zobaczyłam go przy takim stanowisku roboczym, jak tworzy pończochy. Nie odzywałam się. Wzięłam jedną i dość długo bardzo dokładnie oglądałam. Gdy na niego spojrzałam, zobaczyłam, że przysnął, a narzędzie, którym pracował rani go (przypala?) w podbródek). Obudziłam go. Potem pamiętam, że z samego rana udało mi się wziąć swojego konia i pojeździć.

 

Opisałam wszystko dokładnie, ponieważ nie wiem co może być istotne. Podejrzewam, też że rzeczy, na które ja zwróciłam uwagę wcale nie są takie ważne. Dodam, że znajomy, o którym w dużej mierze mowa, już jakiś czas temu zwrócił moją uwagę...

 

Dziękuję za wszelką pomoc z góry :prosi:

Edytowane przez oleandria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...