Jump to content

Wróżenie komuś


camilus

Recommended Posts

Witam,

 

Moja sprawa przedstawia się następująco. Kiedy wróżę pytającemu, który jest obecny to najpierw on zadaje pytanie. Ja tasuję karty i powtarzam to pytanie oraz mam w myslach układ ktory chce zastosować. Każe Pytającemu przełożyć na 3 kupki,poczym rozkładam karty na stole aby pytający mógł wybrać odpowiednią ilość (zależy od rozkładu). Zawsze wczesniej uprzedzam co dana karta bedzie reprezentowała. Kiedy juz wybierze potrzebne karty stawiam rozkład.

 

Ale moje pytanie brzmi jak dobrze wróżyć na odległość. Przypuścmy znam imię oraz datę urodzenia. Do tej pory robiłem tak:

 

Tasując karty zadawałem pytanie oraz powtarzałem imię danej osoby oraz datę urodzenia. Potem lewą ręką przekładałem na 3 kupki, rozkładałem karty i wybierałem sam z nich odpowiednią ilość potrzebną do układu.

 

Zastanawiam się czy karty zrozumiały że wróżę komuś innemu a nie sobie. Bo jeśli ja przekładałem i wybierałem karty to mogły przedstawić moją przyszłość a nie Pytającego.

 

Jak z tym jest? Proszę o pomoc. Jeśli zle robie to jak powinienem wróżyć na odleglość. Może nie wybierac poszczegolnych kart ale poprostu pokolei z talii po przetasowaniu?

Link to post

Hmm... ja robię tak samo, tasując powtarzam w myślach dla kogo jest ta wróżba... Aha, i oczywiście wybieram sygnifikator tej osoby...

 

Pozdrawiam,

Link to post
  • 1 month later...
AnnaMaria

ja po prostu mysle o tej osobie zadaje w myslach pytanie ,ogladam przy tym date ur jesli jest -tak umowilam sie z kartami i narazie mnie sluchaja:)

Link to post
  • 1 month later...

Jeśli wróżymy osobie, która jest fizycznie z nami stawia pytanie, przekłada karty itd. A co, jeśli wróżymy osobie nieobecnej fizycznie? Czy sami przekładamy karty? Czy ich nie przekładamy?

Napiszcie, co robicie w takiej sytuacji?

Link to post
Jeśli wróżymy osobie, która jest fizycznie z nami stawia pytanie, przekłada karty itd. A co, jeśli wróżymy osobie nieobecnej fizycznie? Czy sami przekładamy karty? Czy ich nie przekładamy?

Napiszcie, co robicie w takiej sytuacji?

 

Ja wykonuję wszystkie czynności wstępne tak samo tylko karty przekładam od siebie. I tak samo sprawdzam strażnika.

Link to post
  • 10 months later...
Fay.Attlee

Mam nadzieje, że nie powtarzam tematu. Chodzi mi o to, jak postępujecie podczas stawiania kart komuś. Sami wyciągacie karty, czy dajecie karty do losowania temu, komu wróżycie? Do tej pory dawałam karty drugiej osobie, ale zastanawiam się, czy nie lepiej, żebym sama wybierała...

Link to post
werona

Jeżeli wróżę komuś kto jest obok to ja tasuję a potem daję do potasowania i przełożenia osobie której wróżę... czasem też osoba której wróżę sama wybiera karty do rozkładu...

Link to post

Moim zdaniem nie ma wielkiej różnicy, kto rozkłada karty (kiedy wróży się przez internet, to nie ma innej rady, jak ciągnąć karty za pytającego - a wróżba i tak wychodzi), ale ja bym dawała drugiej osobie karty, gdyby była obecna - obojętnie co by nie prowadziło naszych rąk po te właściwe, to dałabym więcej wiary w karty, które sama sobie wyciągnęła, miałyby bezpośredni związek z nią. Ale z drugiej strony - wprawna wróżka jest wyczulona na informacje, które można z przestrzeni wyłapać i równie bezproblemowo zobaczy wszystko. Tak więc... co kto lubi, tak mi się wydaje :)

Link to post
Fay.Attlee

Aha, czyli że nie ma to zbyt dużego znaczenia. Ale ja chyba jakoś tak wolę sama karty losować, chyba tak bd robić ;)

Link to post
Guest Sowilo92

Wiesz co, jest różnica, ale taka, że jeden woli tak, a inny inaczej....w Tarocie, akurat w takim aspekcie technicznym, jest dość dużo dowolność i sama "musisz" poczuć jak Ci lepiej;)

Link to post

ja jestem też zdania, że lepiej samemu wszystko robić, ugryzłabym jakby ktoś moje karty ruszył :D

Edited by anatemka
połączenie postów
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.