Skocz do zawartości

Mój chłopak chciał mnie zgwałcić.


aniałek

Rekomendowane odpowiedzi

Pokłóciłam się z chłopakiem, a teraz trudno mi zapomnieć tego co od niego usłyszałam i zbliżyć się do niego. Miałam nadzieję że uda mi się to zmienić. Pojechałam dzisiaj do niego ale ze wzgledu na to ze cala noc nie spalam, nie bylam w stanie z nim porozmawiac, polozylam sie spac. Miałam straszny sen. Śniło mi się, że mój chłopak leży na mnie i próbuje mnie gwałcić. Nie chciałam się z nim kochać, bo miałam do niego żal i nie byłam w stanie po tym wszystkim dlatego broniłam się jak tylko mogłam. Mój chłopak nie dawał za wygraną, był agresywny, nie chciał mnie puścić, chciał mnie zgwałcić. Na szczęście wyrwałam się mu i uciekłam. Obudziłam się z krzykiem ale nie chciałam mu powiedzieć co mi się śniło. Wiem że w rzeczywistości nie byłby w stanie tak się zachować. Dlaczego coś takiego mi się śniło? Co to może oznaczać? Proszę o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w rzeczywistości nie byłby w stanie tak się zachować
- ponieważ tutaj nie o taką rzeczywistość chodzi. Ta symbolika oznacza sferę psychiczną, a nie cielesną. Gwałt jest agresywnym działaniem przeciwko woli kobiety, jest związany z uprzedmiotowieniem ofiary. I analogicznie - usłyszałaś słowa, które nie chciałaś, aby padły. Nie spodziewałaś się ich, posądzałaś partnera o większa wrażliwość i wyczucie. Na szczęście jesteś dość silna, słowa nie uczyniły większego spustoszenia w Twojej psychice (uciekłaś), ale jednak... poczucie żalu pozostało. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...