Skocz do zawartości

Który dom


iceteagreen

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co dokładnie chodzi? O położenie planet w Twoim horoskopie urodzeniowym?

Jeśli o to, zatem proszę bardzo:

 

Słońce, Merkury, Mars, Węzeł Południowy - IX dom

Księżyc, Wenus - X dom

Pluton - XII dom

Uran, Saturn, Neptun - II dom

Prozerpina - V dom

Jowisz - VIII dom

Lilith - XI dom

Węzeł Północny - III dom

 

 

Czy też może chodzi o planety, tranzytujące obecnie przez domy Twojego horoskopu?

 

Musiałabyś sprecyzować pytanie, abym mógł Ci konkretniej pomóc.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się trochę pogubiłam...

Co roku ten dom się zmienia, tak? Więc teraz jestem w IX czy w dniu narodzin byłam w IX?

Chciałam jeszcze zapytać, jaki jest mój ascendent oraz położenie wenus w dniu narodzin?

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili Twojego narodzenia planety znajdują się w konkretnym położeniu, a zatem i w konkretnych planetach i domach - jest to tzw. horoskop natalny (zwany również horoskopem urodzeniowym).

 

Ułożenie planet w chwili Twoich narodzin w konkretnych domach prezentuje się następująco:

 

 

Słońce, Merkury, Mars, Węzeł Południowy - IX dom

Księżyc, Wenus - X dom

Pluton - XII dom

Uran, Saturn, Neptun - II dom

Prozerpina - V dom

Jowisz - VIII dom

Lilith - XI dom

Węzeł Północny - III dom

 

I są one "aktualne" całe Twoje życie.

 

Drugi rodzaj, to horoskop na dany moment, czyli konkretną datę, godzinę, czas i miejsce, dla którego można określić ułożenie obecnych planet (np. na chwilę obecną) w jakich domach Twojego horoskopu się znajdują.

To, jak szybko - w tym drugim przypadku - zmienia się dom - zależy od szybkości ruchu danej planety. W przypadku Księżyca planeta może przebywać tranzytować dany dom Twojego horoskopu kilka godzin, tym czasem w przypadku Plutona tranzytowanie przez daną planetę danego domu Twojego horoskopu urodzeniowego (horoskopu natalnego) może trwać nawet kilka (a w niektórych przypadkach - w przypadku rozleglejszych domów w horoskopie urodzeniowym - nawet kilkanaście) lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Słońce - 5 dom Baran. Księżyc - 3 dom Wodnik. Merkury - 5 dom Baran, koniunkcja ze Słońcem. Wenus - 4 dom, Ryby. Mars - 4 dom, blisko IC, Ryby. Zwraca uwagę Jowisz w domu dziesiątym, oraz Pluton w pierwszym.

To jest horoskop osoby silnej, dynamicznej, ekspansywnej. Która urodziła się, by walczyć.

 

Pozdrawiam !

 

----------

 

Gwiazdologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Słońce - 5 dom Baran. Księżyc - 3 dom Wodnik. Merkury - 5 dom Baran, koniunkcja ze Słońcem. Wenus - 4 dom, Ryby. Mars - 4 dom, blisko IC, Ryby. Zwraca uwagę Jowisz w domu dziesiątym, oraz Pluton w pierwszym.

To jest horoskop osoby silnej, dynamicznej, ekspansywnej. Która urodziła się, by walczyć.

 

Pozdrawiam !

 

----------

 

Gwiazdologia

 

Dziękuję Ci bardzo ;)

 

Mam jeszcze jedno pytanie, jestem ciekawa jak planety ułożą się dla osoby, która też urodziła się 28 marca, jak ja, ale w 1991r. o 14.35 w poznaniu.

I może jesteś w stanie powiedzieć coś o relacjach jakie mogą nas połączyć, czy miałoby to jakiekolwiek szanse czy jednak się zagryziemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmarł lub odszedł mu szybko ojciec ? (tak do 10 - 15 r.ż.) Bez względu na to nieprawdopodobne zdolności do regeneracji, przetrwania oraz transformacji. Ja Ci napiszę trochę oryginalnie, inaczej - myślę, że on będzie przechodził przez życie i miał multum doświadczeń. Teraz tylko pytanie - czy on urodził się punkt 14:35, czy np 14:30, albo 14:38 załóżmy. Ma królewską gwiazdę Regulus na ASC, która może go wznosić, oraz Słońce w VIII w Baranie (egzaltacja - siła), ale... ... w trygonie do Jowisza w Lwie.

 

Czy ma duże poważanie, albo wpływ na innych ludzi ? Dowodzi czymś ? To bardzo ważne, bo może posiadać dwa równoległe życia. Jeśli to uporządkuje, to może zająć się życiem prywatnym. Oraz niesamowite rezerwuary emocji i możliwości dochodzenia w stany ekstremalne, walki ze zwyciężaniem. Ciekawa postać !

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jego ojciec żyje, ale z tego co wiem nie są w dobrych stosunkach. Urodził się punktualnie o 14.35 - tak twierdzi jego mama i ma wpisane w książeczce. Jest to nizwykle silny facet, z duzym powazaniem, dumny, BARDZO pewny siebie i, owszem, prowadzi coś na kształt podwójnego życia - pierwsze - normalne, prywatne i drugie to sport (sztuki walki), w którym się zatraca i zajmuje się nim na poziomie mistrzostw, jak sam twierdzi "nie umiałby się nim zająć tylko rekreacyjnie, bo jesli coś robić to ze wszystkich sił".

Interesuję się astrologią od niedawna, więc nie rozumiem jeszcze wszelkich zależności - co oznacza trygon Jowisza w Lwie? Możesz mi też napisać co sądzisz o moich ewentualnych relacjach z nim? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być dobrą partią (Wenus/Ksieżyc), jeśli w tak doskonały sposób skanalizował emocje. Musisz jeszcze sobie "odpuścić" przez około pół roku (do marca 2012), a wszelkie sprawy formalne nie planować mniej więcej do lutego 2013. Ma on wyjątkowo pechowy tranzyt Neptuna przez DESC. Może wplątywać się w niejasne sytuacje, ulegać dziwnej presji, albo manierze. Mówię to dla Twojego bezpieczeństwa. Bardzo niewskazane są śluby i inne uroczystości do wiosny 2013.

 

Trochę podejrzanie wygląda październik 2012 i to jest "stress-test", jeśli znasz terminologię bankową.

 

Aha - rozśmieszę Ciebie - i Ty masz identyczny tranzyt Neptuna, na Twoim Marsie. Mars jest ważny w Twoim horoskopie, rezyduje w domu IV (ochrona siebie, kult.... sztuki walki, jaką ten kolega reprezentuje). Neptun "miźnął" już ten Twój Mars i będzie jeszcze długo uderzał. Można powiedzieć że jesteście w stanie totalnych motylków, odlotów, marzenia o nieznanym świecie. Ale co będzie... gdy Neptun pójdzie sobie precz w marcu 2013 ?

 

Rada najważniejsza - musisz być pewna, że to wszystko ma ręce i nogi. Musisz dokonać po prostu właściwej i racjonalnej oceny. Co na tranzycie Neptuna wydaje się a-wykonalne. Jednak w marcu (tranzyt Saturna przez Twój ASC) , marcu 2013 (niestety, długo...) wszystko się poustawia na swoich miejscach.

 

Ale to są prognozy na oko, szybkie analizy to nie jest łapanie pcheł.

 

Pozdrawiam!

----------

Gwiazdologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Ze np robi nierozsadnie zakupy. Ze moze lubic netypowe , ekscentryczne rzeczy. Ze ma niezly dar do "przeswietlania" ludzi. Ze , ze , ze... I tak mozna w nieskonczonosc :) Zapytaj raczej czego cchialabys sie dowiedziec o sobie z "gwiazd"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.... czy mógłby ktoś napisac cos o moim domu? Urodzilam sie 11.03.1990r. o godzinie 20:00 w Koninie

 

O Twoim domu mozna powiedziec tyle ze jest dla Ciebie bardzo wazny. Dbasz o jego estetyke, potrzebujesz by byl harmonijny, piekny, a jednoczesnie jest zrodlem napiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrina
Witam,

 

Ze np robi nierozsadnie zakupy. Ze moze lubic netypowe , ekscentryczne rzeczy. Ze ma niezly dar do "przeswietlania" ludzi. Ze , ze , ze... I tak mozna w nieskonczonosc :) Zapytaj raczej czego cchialabys sie dowiedziec o sobie z "gwiazd"...

 

Chciałabym zapytać o:

 

temperament

predyspozycje zawodowe

relacje damsko męskie

słabości

mocne strony

 

i mam również pytanie czy da się zobaczyć kiedy czeka mnie możliwość zawarcia związku czy jest to raczej niemożliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Twoim domu mozna powiedziec tyle ze jest dla Ciebie bardzo wazny. Dbasz o jego estetyke, potrzebujesz by byl harmonijny, piekny, a jednoczesnie jest zrodlem napiec...

 

ja równiez cgcialam zapytac o to co kolezanka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zapytać o:

 

temperament

predyspozycje zawodowe

relacje damsko męskie

słabości

mocne strony

 

i mam również pytanie czy da się zobaczyć kiedy czeka mnie możliwość zawarcia związku czy jest to raczej niemożliwe?

 

Temperament chyba swoj znasz? :)

A masz bardzo konkretny. Na pewno nie jestes "meduzowata", masz silna , byc moze dominujaca osobowosc.

predyspozycje zawodowe? Generalnie predyspozycje organizacyjne, "zarzadcze", stanowiska kierownicze albo niezalezne, zdolnosc do pracy z ludzmi z pozycji lidera, doradcy, coacha (oczywiscie nie w wieku 20 lat :) )

 

relacje damsko meskie? Oj burzliwe. Masz bardzo intensywna emocjonalnosc i silna osobowosc, ktora moze byc problemem dla wielu mezczyzn. Czyli problemy zwiazane z relacjami intensywnymi, moze obsesyjnymi wrecz, ale niekoniecznie "zdrowymi". Afekty, emocje i ogolna zasada ze z powodu takiego ze jestes duzo silniejsza od partnera - zwiazek ma problemy, przeistacza sie w toksyczna relacje. Po prostu musisz znalezc kogos , kto dobrze bedzie umial sie obchodzi z Twoja emocjonalna intensywnoscia, i mial na tyle silna osobowosc by umiec radzic sobie w tej relacji. Na pewno jestes tez bardzo namietna, potrzebujesz silnych wrazen :) Duza zmyslowosc, potrzeba przezywania przyjemnosci, kochasz na calego. Jestes bardzo ciepla w zwiazu, bardzo duza dajesz z siebie i tyle oczeujesz. Nie uznajesz relacji na pol gwizdka.

 

Slabosci to dosc wzgledne pojecie. Mozna jako przyklad podac ze niekiedy masz tendencje do zbyt gwaltownych reakcji i bycia niekiedy zbyt skupiona na sobie. Zawsze chesz byc pierwsza , jestes osoba energetyczna i "wojowniczka" . Kojarzy mi sie scena ze Shreka, kiedy osiolek podskakuje i krzyczy" tu jestem, tu jestem, wybierz mnie!". Gdy nie zostaniesz wybrana czujesz zlosc i duza frustracje. W relacjach towarzystkich. zwiazku to moze byc slabosc, ale latwo wyobrazic sobie sytacje kiedy takie cechy sa zaleta.

 

A Twoja mocna strona jest fakt ze jestes mocna. Po prostu.

Edytowane przez Andrzejas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrina

Ogólnie zgadza się. Jeżeli chodzi o predyspozycje zawodowe to jest dużo prawdy. Pracuję jako Niezależna konsultantka/ Doradca kosmetyczny. Organizuję spotkania kosmetyczne. Praca z kobietami daje mi dużo, przede wszystkim uczy mnie delikatności, kobiecości gdyż moja mama uważa że brak mi tych cech, a pracując z kobietami widzę duże zmiany i wiem że inni też to widzą bo mówią mi o tym :)

 

W relacjach z mężczyznami bywało tak że raczej to oni mnie "prowadzili" ale wiem że jestem bardzo młoda jeszcze i wszystko przede mną. Po różnych doświadczeniach zauważam zmiany w tym obszarze życia i nabieram większej pewności i częściej decyduję i staram się panować nad emocjami i nie zakochiwać się do granic możliwości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zgadza się. Jeżeli chodzi o predyspozycje zawodowe to jest dużo prawdy. Pracuję jako Niezależna konsultantka/ Doradca kosmetyczny. Organizuję spotkania kosmetyczne. Praca z kobietami daje mi dużo, przede wszystkim uczy mnie delikatności, kobiecości gdyż moja mama uważa że brak mi tych cech, a pracując z kobietami widzę duże zmiany i wiem że inni też to widzą bo mówią mi o tym :)

 

W relacjach z mężczyznami bywało tak że raczej to oni mnie "prowadzili" ale wiem że jestem bardzo młoda jeszcze i wszystko przede mną. Po różnych doświadczeniach zauważam zmiany w tym obszarze życia i nabieram większej pewności i częściej decyduję i staram się panować nad emocjami i nie zakochiwać się do granic możliwości :P

 

Zwroc uwage na fakt ze byla to bardzo fragmentaryczna i ogolna analiza i ze jestes mloda. Osobowosc wraz z wiekiem sie rozwija, krzepnie. Wiec im dalej w las tym powinnas byc "silniejsza" kobieta :)

 

Na gruntowne rozpoznanie trzebaby poswiecic kilka godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co możecie powiedzieć o osobie urodzonej 7.09.1985 o godzinie 10.20 w Łodzi? Chodzi mi o życie prywatne i sferę finansów :)

 

.. Ze np moze nierozsadnie wydawac pieniadze, ogolnie z moze miec pewne problemy zwiazanie z kontrola nad finansami. A zycie prywatne? Za bardzo ogolne pytanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Ze np moze nierozsadnie wydawac pieniadze, ogolnie z moze miec pewne problemy zwiazanie z kontrola nad finansami. A zycie prywatne? Za bardzo ogolne pytanie.

Pozdrawiam

 

Dziękuję za szybką odpowiedź :) Odnośnie życia prywatnego chodziło mi konkretnie o związki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...