Skocz do zawartości

NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ


Agulindula

Rekomendowane odpowiedzi

Pośród kniei, w ledwie przebłyskujących przez gęstwinę leśną , pierwszych promieniach wschodzącego słońca ujrzała sylwetkę jeźdźca... Stała na wzgórzu, nieopodal swego zamku. Wieczorna burza skłoniła ją do tej przedziwnej przechadzki o poranku. Po dusznej nocy łaknęła świeżego powietrza. (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie :grin: bardzo fajny pomysł :) Czy nie można by zrobić tak, żeby bardziej przypominało to jeden długi post? Nie znam możliwości technicznych takiego pomysłu, ale byłoby chyba czytelniejsze :) Można by tam umieszczać już gotowy tekst (po poprawkach "szanownego ciała" autorskiego :))

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dzieweczki :) Serce mi rośnie jak czytam..... A niestety rwa jak rwała tak rwie...

Boa jak to ten...no z tymi imionami, bo ja się z lekka z tą Lupusą pogubiłam :))

Nie sugeruję marysi, ale żeby od razu tak ją zezoologizować... Wymyślmy jej takie imie którego jeszcze nie ma.. ( miernikiem tego będą Google, które zgłupieją po wpisaniu go w wyszukiwarkę ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ojej ale tu fajnie :mrgreen: mogiem ja tez?

Tylko muszem chwilkem pomyslec :) ale niebawem cus pewnie bazgrne kursywa!

Moze mi wena wroci, bo na tej wyspie cos mi pisanie nie idzie.

 

[ Dodano: 2008-03-06, 01:40 ]

A z tym wilkolaczkiem mi sie podoba, on by ja tak ratowal i pojawial sie a ona dlugo nie wiedzialaby kto zacz, az do jakiegos decydujacego momentu

 

[ Dodano: 2008-03-06, 01:42 ]

Hm... cos mi sie tak po kawalku przypomina, co pisac, pozno juz chyba. Pomyslalam, no co prawda juz zaczelyscie, wiec nie chce Wam bruzdzic, ale ja mam takie opowiadanko fantazidlowe zaczete i ni pierona nie moge skonczyc... moze zapisze je w opowiadaniach? I zobaczymy co powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyla, natentychmiast , oczywiście i bezwzględnie dołączaj, oraz też pisz swoje... tu obszar roboczy się znajduje, a więc możesz "mieszać" ile wlezie - tylko imiona mają być stałe.. źle mówię? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne slonce ozywialo iskierki tanczace po miedzianych serpentynkach. Odgarnela kosmyk odgarniajac jednoczesnie szepty wsponien i spojrzala przed siebie. Glebokim wdechem napelila sie swiezym powietrzem poranka. I nadzieja... Usmiechnela sie nieznacznie - Dobrze juz, chodzmy. Ruchliwe zwierzatko z radoscia podreptalo przed nia.

 

 

I jak pierwszy fragment, daje rade? :smile:[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...