Skocz do zawartości

Czy to może być urok


aga_mura

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie czy cyganka mogła na mnie rzucić urok? Kilkanaście lat temu natknełam się na cygankę, która bardzo chciała mi wróżyć ale ja nnie chciałam. Nawet dałam jej do ręki mój pierścionek. Nie wiem jak ale udało mi sie pierścionek zabrac jej z reki i uciec. Niesyety ona krzyczała za mną, że bedę chodzić nago. Nie powodzi mi się za bardzo cociaż pracuję. Ciągle żyje nam się trudno. Kilka dni temu przypomniałam sobie o tamtym zdarzeniu. Mam pytanie czy ta cyganka mogła rzucić na mnie klątwę? Jak ją zdjąć by było lepiej?

Proszę o pomoc.

Nigdy w mojej rodzinie nie było dobre ale teraz jest coraz gorzej.

Z Góry dziękuję.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lekceważe cyganek tylko że ledwo jestem w stanie sobie wyobrazić taki poziom głupoty by się do czegoś takiego posunąć(patrząc na domniemany powód rzucenia owej klątwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc aga_muro...Seid ma racje cyganek nie powinno sie lekcewazyc,to popieram,natomiast zaintrygowal mnie ten pierscionek.Czy masz go dalej?Jesli tak,powinnas sie go pozbyc,bo moze byc on nosnikiem klatwy,najlepiej jak sie wybierzesz gdzies na lono przyrody i go zakopiesz w ziemi,na proste uroki sa proste sposoby.Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Pierścionek nadal mam i noszę go na serdecznym palcu lewej ręki. Nigdy go nie zdejmuję. Dostałam go na osiemnaste urodziny od ojca chrzestnego.

 

Ale jeśli ma mi to pomóc to jestem gotowa go się pozbyć.

 

Czy może mi ktoś podpowiedzieć co jeszcze mogę zrobić by los się odwrócił dla mnie na lepsze?

 

W moim otoczeniu jest bardzo dużo osób, które mi zazdroszczą. Choć nie mają powodów, im się wydaje, ze mi wszystko przychodzi łatwo jak splunięcie na podłogę. Mam również ciocię, która od lat przyrównuje do mnie swoją córkę. Wiem, że jej się to nie podoba, czuję to. Wiele razy rozmawiałam z ciocią by tego nie robiła, ale to nic nie dało. Ciocia nigdy nie dowiedziała się, że jej córka była molestowana przez wuja.

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jest tak że nawet osoby nieodpowiednie(znaczy niedojrzałe emocjonalnie, zawistne i inne tego typu określenia) mogą również los w "swoje ręce"- znaczy rzucić klątwe bądź nasłać na kogoś jakiś byt bądź serwitora. "Magia jest dla wszytkich" i trzeba się z tym pogodzić, rozsądnie podejmować decyzję nie wchodzić w niepotrzebne konflikty(bo na te nieuniknione trzeba odpowiadać ogniem) i być ciągle czujnym. Jeśli czujesz się ofiarą takich działań to rzuć na siebie jakieś zaklęcie ochronne, zrób jakiś talizman ochronny albo stwórz serwitora wiralnego o funkcji ochronnej(jeśli używasz takich narzędzi) oraz wzmóż ostrożność:) Jednocześnie staraj się znaleźć osobę odpowiedzialną za atak by pogodzić się z nią bądź poprostu ustalić rozejm, jeśli nie ma szans na żadne z tych to nie staraj się rzucić klątwy na tą osobę bo gdy to zrobisz to tylko wzmocnisz tą co na tobie ciąży(tak twierdzi P.J.Carroll a sam miałem okazję kilka razy się o tym przekonać, na szczęście nie na własnej skórze:) ). Dlatego zawsze lepiej uprzedzić atak(choć jeśli twoje przypuszczenia są prawdziwe to już się stało więc nie masz na to szans).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej, mysle ze najlepiej byloby sie pozbyc owego pierścionka. Kilka lat temu jeszcze wtedy moj chlopak podarowal mi lancusze z krzyzykiem ( podobno nie powinno sie krzyza nikomu dawac bo to przynosi pecha). Powiedzil mi ze zostal on poswiecony i pewien zakonnik kazal mu dac ten krzyzyk osobie, z ktora wiaze swoja przyszlosc. Po kilku miesiacach zerwalismy ze soba, a ja nosilam ten prezent i zawsze mialam jakiego pecha. Oddalam go do kapliczki powiesilam na obrazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...