Skocz do zawartości

Sen o byłym i obecnym chłopaku


kla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen. Śniło mi się ,że poszłam do mojego byłego (nie jestem z nim już od dobrych 2 lat i mam już od prawie roku nowego faceta), bo dowiedziałam się że nie jest już ze swoja laską i zadzwonił żebym przyszła. Napisałam sms do mojego obecnego że niestety ale nie możemy być razem bo jednak kocham mojego byłego. Jak przyszłam do byłego postanowiliśmy być razem. Zaczęliśmy gadać jak to było po rozstaniu, czemu on się rozstał ze swoją laską i jak fajnie że znowu jesteśmy razem. Póżniej rozmawialiśmy też o moim obecnym chłopaku, mówiłam co mnie w nim wkurza. Po czym zadzwoniłam do obecnego, żeby umówić się z nim i go przeprosić że tak źle z nim postąpiłam, ale nie chciał ze mną gadać i po głosie poznałam że bardzo cierpi i płacze. Wyłączył się, a mi zrobiło się bardzo smutno i i serce zaczęło mnie boleć i pomyślałam że bardzo go zraniłam i nie wiem czy dobrze zrobiłam i że już nigdy się do mnie nie odezwie.Pamiętam że we śnie zastanawiałam się którego bardziej kocham i strasznie się wystraszyłam bo nie umiałam sobie na to odpowiedzieć. Później obudziłam się z płaczem i bólem serca. Ostatnio jego mamie śniło się że ja go zostawiłam. Nie mam pojęcia co to może znaczyć. Kocham swojego obecnego. Z byłym już długo nie jestem on ma dziewczynę a ja mam chłopaka. Widuje go czasem bo mieszkamy niedaleko siebie i mamy wspólnych znajomych, ale jako kolega i koleżanka nic więcej. Nie mam pojęcia jak to odczytać i proszę o pomoc. Przypomniał mi się jeszcze jeden szczegół w tym śnie mój były był bardzo podobny z wyglądu do mojego obecnego i czułam sie przy nim jak przy tym obecnym.

Edytowane przez kla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...