Skocz do zawartości

Poprawny odczyt kart a (i) częstotliowść wróżenia


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astra_

Mam pytanie dotyczące emocji i czasu w kartach i częstotliwości wróżenia

 

Nie jestem osobą wróżącą więc ciekawią mnie nie które rzeczy

 

Często słyszę że wróżki mówią do osób którym wróżą że np coś się wydarzy np w lipcu a obecnie mamy czerwiec i to coś sie w lipcu nie wydarza.

Moje pytanie brzmi: czy czas w kartach może się wydłużyć? Jeśli tak do dlaczego? I czy np jest różnica w określaniu czasu przez różne karty np tarot pokazuje ,,co do dnia,, a klasyczne maja prawo np pomylić się o miesiąc

 

Jeżeli w kartach wychodzi np zmianę partnera to oznacza że po prostu zmienią się nasze uczucia czy konkretnie że rozstaniemy się ze swoim partnerem a będziemy z innych.

 

I ostatnie moja koleżanka jak ma problem czasem dzwoni do wróżki ale nie takiej z TV tylko takiej normalnej.

No i ona jak jej stawia na jakiś problem to z regóły klasyczne i coś tam jej mówi z tych kart i czasem dodaje ale zadzwoń ty jutro to ja tarota zapytam.

 

Ja to możliwe skoro ja ciągle słyszę że nie można pytać kart o to samo ? Czy jest jakaś róznica między tarotem a kartami klasycznymi co do trafności lub konkretności odpowiedzi? A może różnę karty co innego pokazują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...