Skocz do zawartości

Sen o wielu krokodylach, zaniepokojona, proszę o szybką odpowiedz :(


Lena666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie.

Jestem tu nowa, dziś rano tak się przestraszyłam że postanowiłam tu napisać. Śniło mi się, że pojechałam sobie z grupką nieznajomych (kilka dziewczyn i kilku facetów) na wycieczkę w plener, to był chyba jakiś lasek albo sahara z jeziorem. Na początku wszyscy spokojnie szli ale panowała napięta atmosfera, jak w filmach grozy, po jakimś czasie wszyscy faceci zamienili sie w krokodyle i zaczeli mnie gonić, wskoczyłam do jeziora a oni za mną, i nie pamiętam czy mnie dogonili. Co to moze oznaczać?

Dodam jeszcze, że na jutro jestem umówiona na randkę z nową osobą, czy to może być mój strach przed facetami i zranieniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj prawie wszyscy ktorych poznałam, poza tym mnóstwo fałszywych znajomych, więc to może być praktycznie każdy

Edytowane przez Lena666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi tylko o mężczyzn- kobiety zachowały swoją normalną postać, tylko mężczyźni zamienili się w gady, czyli coś skrajnie obcego co może zmieniać temperaturę i w dodatku chce Cię skrzywdzić. W sumie to że nie pamiętasz czy to był las czy pustynia też jest istotne bo las to nasza podświadomość a pustynia to teren pozbawiony życia, suchy. Podejrzewam że jesteś osobą wrażliwą, łatwo obdarzającą innych zaufaniem a jako że zostało to przez innych wykorzystane czujesz się zagrożona. Ta randka mogła sprowokować taki sen. Podświadomość chce Cię przestraszyć i tym snem mówi:" po co tam idziesz przecież wiesz jak to się skończy". Nie daj się jej (podświadomości) zapędzić w kozi róg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...