Skocz do zawartości

sen o sklepie i zabójstwie


usanerog

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzisiaj obudziłam się z dziwnym snem na powiekach mianowicie śnił mi się mój były mężczyzna z którym byłam prawie 1.5 roku. Mianowicie byłam najpierw w piwnicy lecz to nie była taka zwykła piwnica tylko klatka, siedziałam na betonowej podłodze i nad sobą miałam kamerę. Pisałam do koleżanki SMS-a czy byśmy się nie spotkały i nie pamiętam czy uzyskałam odpowiedź czy nie ale pojawił się w SMS-ie mój teraźniejszy partner który mi napisał jakiegoś SMS-a. Wtem nagle jak przez jakieś przejście znalazłam się w supermarkecie... tam natomiast pracowało mnóstwo młodych dziewczyn których w ogóle nie znałam były w różnym wieku od 16 lat do 22. Pamiętam że był tam mój były z całą paczką swoich kolegów wszyscy traktowali bardzo nie miło te dziewczyny zmuszali je do robienia obrzydliwych rzeczy a mnie mój były złapał mocno za kark i powiedział" myślałaś,że nie wiem że nie było cię dzisiaj w szkole?? wszystko wiem widziałem cię na kamerze, zobaczysz co ci zrobię"... i tak chodził za mną po całym sklepie, niestety nie pamiętam czy mu coś odpowiedziałam czy nie. Pamiętam tylko,że w pewnym momencie mu się wyrwałam i pobiegłam między lodówkami z mrożonkami, później między ubraniami i tam się wywróciłam... on był gdzieś między tymi ciuchami ale mnie nie widział. Pamiętam też kobietę która odrysowywała takim gorącym ołówkiem kształt kapcia( mianowicie takich tych kapci " piesków, świnek itd"_ i mi właśnie odrysowała jednego innego drugiego innego ale nie wiem dokładnie co to były za zwierzęta ale była bardzo miłą kobietą. Wracając do byłego, to nie pamiętam czym ale uderzyłam go czymś w głowę i on upadł i się więcej nie podniósł. Namówiłam te dziewczyny żebyśmy uciekły. Do jednej powiedziałam że zabiorę ją z tej ameryki do polski a ona do mnie że to jej ziemia. Ona była w ciąży. Uciekłyśmy i wszędzie widziałam łysych umięśnionych mężczyzn w BMW takich jak mój były... pamiętam że uciekając znalazłam się za moim blokiem i tam były dwa małe kotki, jednego wzięła jedna dziewczyna drugiego ja... on strasznie drapał... chciał chyba mi uciec bo ja powiedziałam że jak drapie to będzie dobry bo nas obroni... dalej już niestety nie pamiętam.

 

Prosiłabym o interpretacje snu... zaznaczam, jeszcze, że już nie chodzę do szkoły, on też i nie jesteśmy ze sobą w za dobrych relacjach.

Edytowane przez usanerog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...