Skocz do zawartości

3 w 1, nieprzekazana wiadomość, ktoś sławny, dieta winogronowa


Sonea

Rekomendowane odpowiedzi

Cały sen dzieli się na trzy części. W każdej jest zupełnie co innego.

Część pierwsza:

Razem z moją koleżanką z gimnazjum wychodziłam z mojej podstawówki. Miałyśmy bardzo ciężki torby, tak jak co tydzień w środę w szkole. Na schodach wychodzących z placówki o mało by nas nie przeważyły. W końcu jednak jakoś zeszłyśmy i ruszyłyśmy w kierunku furtki. Wtedy moja koleżanka wyparowała a na przeciwko mnie pojawił się mój kolega z podstawówki, który wyglądał jakby chciał mi coś powiedzieć. Jednak w końcu się minęliśmy, a ja poszłam na autobus do domu.

Część druga:

(przed napisaniem tej części chciałabym nadmienić, że nie jestem jakąś wielką fanką "zmierzchu'' a Pattinsona wręcz nie lubię) Śniło mi się, że Pattinson przyjechał do Polski, zakochał się w mojej mamie (tatę gdzieś mi w tym śnie wcięło) i z nami zamieszkał. Mieszkała z nami również Renesmee (bohaterka "Zmierzchu", a konkretnie "Przed świtem") i codziennie, kilka razy dziennie przychodził do niej jej chłopak (Jacob, wilkołak, bohater wymienionej książki), a ja się denerwowałam, bo w domu zaczynało z tego powodu śmierdzieć psem. Zaczęłam wtedy pisać niewiarygodnie popularnego bloga pt. "Życie w jednym domu z gwiazdą". Na koniec całą rodziną poszliśmy na spacer przy zachodzie słońca po moim osiedlu.

Część trzecia:

Nagle znalazłam się w jakiejś furgonetce bez okien z małą żarówką zwisającą z sufitu. Była tam też ogromna lodówka pełna soków winogronowych w trzech kolorach: zielonym, fioletowym i czerwonym. Obok lodówki siedziały dwie moje koleżanki (w tym jedna to ta z pierwszej części snu). Druga z nich chciała przejść na dietę polegającą na wyłącznym piciu tamtych soków, ale pierwsza jej to odradzała mówiąc, że sama kiedyś stosowała tę dietę, a po wypiciu danego soku ma się mocz w jego kolorze.

 

Wszystkie moje sny są niestety takie porąbane, ale cóż zrobić. Mogę tylko ładnie poprosić kogoś o interpretację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sny masz rzeczywiscie zakręcone jak ruski słoik ale coś popróbuje.

Część I

Wygląda że nauka to nie jest to co lubisz najbardziej - cięzkie tornistry, te przeważenie wskazywałoby na "umiarokwaną" chęć do wiedzy. Schodzenie w dół - podkreśla to co mówiłem odnośnie nauki. Furtka może oznaczać wakacje a co do chłopaka znajomość może nową ale nie koniecznie ta znajmoość może przejsć nie zauważenie ale to zależy od ciebie.

Część II

Staniesz przed jakąś szansą, wykorzystasz coś jakąś okazję, która może odmienić twoje zycie albo coś w tym stylu. Co wydźwięku tych wydarzeń raczej pozytywny - zachód słońca.

Co do części III brak pomysłów.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...