Skocz do zawartości

Kilka pytań i porady.


ThePicek95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu przeglądam już ezoforum. Teraz postanowiłem założyć konto i ten właśnie oto temat.

Co do LD, to już trochę ćwiczyłem tzn. zapisywałem sny, ale ze względu na to, że nie za bardzo miałem chęci i czas (okres szkoły itp.) przestałem to robić, ale teraz gdy zbliżają się powoli wakacje, chcę z powrotem powrócić do LD i nauczyć się tego do perfekcji (jak to opanuje, zamierzam przejść do oobe, ale to już inna sprawa).

Ze świadomym snem nie miałem za dużo styczności. Jakieś takie jak by to napisać, przebłyski tzn. za pierwszym razem było to tak, jakbym miał po prostu sen on świadomym śnie. Może to dziwnie brzmi, ale takie właśnie odniosłem odczucie. Za drugim razem, bodajże kolega we śnie powiedział mi, że to świadomy sen i w tedy chciałem sobie polatać, więc podszedłem do okna, stanąłem w nim iii zwątpiłem, czy to aby na pewno jest sen... zszedłem i zacząłem latać po pomieszczeniu, ale przychodziło mi to z trudem.

To tyle z moich przeżyć LD. teraz przejdźmy do pytań, które powinny się znaleźć zgodnie z tytułem tematu.

Tak więc oprócz zapisywania snów, co jeszcze mogę zrobić, żeby opanować LD? Wczoraj ściągnąłem sobie muzykę "Dose Lucid Dream", która pomaga w wywoływaniu LD i zamierzam to właśnie wypróbować. Czy wy też tego słuchaliście? Pomaga ona, czy jest ona bezużyteczna. Jeśli dobrze pamiętam, to medytacja, chyba jeszcze pomaga, czy się mylę? Jeśli tak, to jak medytować? Jak ja próbowałem, to nie za bardzo mi to wychodziło, nie mogłem skupić się przez dłuższy czas na jednej rzeczy (łatwo się rozkojarzam). Co jeszcze mogę robić, żeby nauczyć się LD? Nosić jakąś obrączkę, sznureczek na ręce?

Co jak już będę miał LD? Jak się zachowywać, żeby nagle nie stracić koncentracji na nim? Co najlepiej robić, jakie są najciekawsze rzeczy w LD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...