Skocz do zawartości

Koniec ludzkości


Esprit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i często zapamiętuje wszystkie swoje sny z jednej nocy. Niektóre z nich śnią mi się seriami np. kiedyś śniła mi się w kółko III wojna światowa.

Od pół roku parę razy w miesiącu śni mi się sen o podobnej fabule - ludzkość jest zabijana przez istoty, które zawsze wychodzą spod ziemi. Zawsze zaczynają wychodzić z jednego miejsca na ziemi i rozprzestrzeniać się na cały świat. Przeważnie wszystko zaczyna się w szkole do której chodzę (choć w życiu codziennym moja szkoła wygląda zupełnie inaczej). Zawsze jestem w miejscu gdzie te stwory wychodzą spod ziemi i uciekam stamtąd wraz z przyjaciółmi (są to ludzie, których nie spotkałam nigdy w swoim życiu codziennym). Zawsze jadę z miasta do miasta i gdy chce się zatrzymać okazuje się, że te istoty już tam są i zabijają kolejnych ludzi. Ludzie zabici przez nich zamieniają się w te same stwory i zabijają kolejnych ludzi. Zawsze zostaje jednym z ostatnich ludzi na ziemi. Sen może nie wydaje się nie być straszny, gdy czytam to co pisze to wygląda jak fabuła taniego amerykańskiego horroru, ale zawsze gdy mi się to śni budzę się w środku nocy całkowicie przerażona i zdezorientowana i boje się z powrotem zasnąć, boje się tych stworów.

Bardzo mi zależy na tym, aby zrozumieć ten sen. Jeszcze żaden sen nie wzbudzał we mnie takich emocji po obudzeniu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniecznie musi byc wizja przyszlosci tak sadze... wydaje mi sie ze w snie wychodza jakies twoje ukryte obawy lub strachy... zastanow sie co moze symbolizowac dla ciebie czlowiek wychodzący z ziemi... moze ludzie ktorzy Cie otaczaja w jakis sposob Cie osaczaja? lub sprawiaja ze masz gorsze samopoczucie? zostajesz jako ostatnia zyjaca istota... moze dotyczy to ukrytej obawy ze zostaniesz samotna? Pomysl, rozwiazanie tkwi w Tobie samej.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen na pewno nie jest wizją przyszłości :)

Sny w których następuje koniec świata świadczą o rozwoju. Jesteś w bardzo dla Ciebie ważnym momencie życia, podejmujesz nowe wyzwania, uczysz się siebie. I o tym mówią takie symbole. Coś w twoim śnie wychodzi spod ziemi- czyli coś z twojej podświadomości daje Ci znak, że powinnaś pracować nad sobą, szukać harmonii i swojego miejsca w życiu. Jest to obce i groźne ponieważ jeszcze tego nie poznałaś. Wizja szkoły sugeruje naukę, poznanie siebie.

Symbolika końca świata w różnych postaciach, pojawia się u osób o mocno rozwiniętej intuicji i zachęca ich do dalszej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...