Skocz do zawartości

Piekło i Niebo


Gość Dharma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dharma

znalazłam się w piekle.. nie wiem dlaczego ale chyba chodziło o karmę i jakieś obciążenie :D haha Piekło nie wyglądało jak u Dantego lecz było po prostu jakimś podziemnym miejscem wypełnionym po brzegi ludźmi.. panował tam ogólny harmider. kłótnia przekrzykiwanie.. bełkot, niektórzy wydawali się ostro obłąkani. Jak sie nie myle był tam tez jakiś posąg symbolizujący jakiegoś bożka którego tam czcili. ..

 

obok piekła był mały przedsionek coś w stylu korytarza .. w którym całkiem pod sufitem było okienko do nieba ;D (haha) .. tylko to okienko było dość wysoko i ciężko było tam się wspiąć.. w tym przedsionku znajdowali się ludzie którzy już nie mogli słuchać tego bełkotu w piekle lub zrozumieli ze to w ogóle sensu nie ma takie siedzenie i czczenie bożka.. a o dziwo w piekle był tłok i dosłownie kilkoro ludzi wyszło odetchnąć..

 

u góry w oknie tego przedsionka było widać ludzi z nieba oni próbowali pomóc nam wyjść stamtąd.. wiem ze czekałam na swoja kolej z wielka niecierpliwością i trochę strachem ze sie nie uda.. Ludzie z nieba pomogli mi sie wspiąć do tego okna (drabina) i przeszłam tam ale uprzednio musiałam przeczołgać się pod jakimś namiotem ( ?) dzięki któremu nie zapominałam o swoim celu ze wychodzę z piekła (?) jakby ktoś próbował przejść do nieba i nie przeszedł przez ten namiot zapominał ze szedł do nieba... i znajdował się z powrotem w piekle

 

udało mi się przejść przez ten namiot ale ciężko było bo jak to w snach bywa przejście zaczęło wydawać się strasznie małe a ja strasznie duża haha:D .. i o dziwo niebo było strasznie prymitywne.. również było jakby terenem zamkniętym lecz już panowała większa harmonia i zorganizowanie.. był nawet jakiś organizator.. i zajmowaliśmy sie głownie pomocą tym z piekła przejść po drabinie do nieba przez to okienko i udoskonalanie tego namiotu :lol: :lol: .. oraz jakieś rożne inne dziwne rzeczy w stylu "kursy" ?? :D konkursy.. xD

 

 

kurcze co to mogło oznaczać??:wow_na:

 

dziekuje z góry :bukiet:

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen dotyczy religii w Twoim życiu :) Piekło to symbol napięć jakie się nagromadziły w Tobie, często dotyczy osób targanych wątpliwościami. Hałas oznacza dysharmonie wewnętrzną, a chaos to pustka w życiu wewnętrznym. Wszelkie przechodzenie korytarzami to łączenie się ze swoją podświadomością.Idąc po drabinie (to most do naszej wewnętrznego sacrum) przechodzisz przez okno (symbol zajrzenia w głąb swojej duszy) do nieba (wyzwolenie, uzyskanie pełni siebie). Pomagasz w budowie/ulepszaniu namiotu- czyli budujesz swój wewnętrzny system religijny :)

Czy li generalnie bardzo dobry sen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...