Skocz do zawartości

Test ciążowy, dziewczyna, dom


Dyku

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorystyka ciemna

Była noc. Gdy spałem u mojej dziewczyny ona weszła do pokoju mówiąc, że jest w ciąży. Ja niedowierzałem temu. Powiedziała żebym szedł. Zszedłem na dół. Na dole leżał test ciążowy odwrócony. Wyglądał jak termometr Była awantura o to, że test wykonany był przy drugim oddaniu moczu, a nie pierwszym. Gdy test został odwrócony tło jego było blade czerwone, a w sródku gruba kreska mocno czerwona. Test był negatywny według tego co mówiono. Po tym spojrzałem w okno. Dalej snu nie pamiętam.

 

Osoby: Ja, moja dziewczyna i chyba ktoś jeszcze

Miejsce: bardzo dobrze znane mi, dom mojej dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Na wstępie interpretacja jest przeznaczona tylko dla ciebie, twoja dziewczyna NIE MOŻE tego czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dlaczego tak pisze już wyjaśniam:

Ciąża oznacza wiadomść, myśl, idee która gdzieś w twojej głowie kiełkuje prawdopodobni dotyczy twojego związku. Twoje niedowierzanie w śnie co do tego że ona jest wciąży świadczy o tym że niejesteś pewny swoich uczuć do niej i kiełkuje w tobie myśl o zakończeniu związku (schodzenie schodami w dół). Dodatkowe rzeczy wskazujący na ten stan rzeczy to test przypominający termometr("temperatura" związku spada- "odwrócny" test w kształcie termometru) oraz tło na teście- blado czerwone (uczucia bledną). Kłótnia o interpretacje testu wskazuje że nie jesteś pewien co do tego, że jest to napewno ta osoba a w tym przypadku ciąża pociąga za sobą konsekwencje związane z poczęciem - czyli ślub. Dodatkowo spojrzenie w okno jakbyś chciał poznać szersze horyzonty po tym jak stwierdziłeś negatywny wynik testu.

Pamiętaj, że jest to moja interpretacja a los twojego związku jest w twoich rękach ten sen może również świadczyć o tym, że żyjecie jak w małżeństwie a nie potrafisz podjąć męskiej decyzji i powiedzieć swojej dziewczynie "słuchaj sformalizujmy ten związek bo ludzie biorą nas na języki, że żyjemy na kocią łapę".

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...