Skocz do zawartości

Ćwiczonko od Meg :)


megg_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnego nowego ćwiczenia więc postanowiłam je dodać :) Odpowiedź podam, jak będziecie tego chciały:)

 

No więc pytanie jest takie. Jestem po maturze. Zgadujcie na jakie studia idę. Złożyłam papiery na dwa kierunki - jeden z nich to mój wymarzony, a drugi taki awaryjny ale też wiąże się z moimi zainteresowaniami :)

 

zapraszam do ćwiczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc pytanie jest takie. Jestem po maturze. Zgadujcie na jakie studia idę. Złożyłam papiery na dwa kierunki - jeden z nich to mój wymarzony, a drugi taki awaryjny ale też wiąże się z moimi zainteresowaniami :)

 

1 kierunek....Paź pucharów,8 mieczy,świat....Wydaje mi się że kierunki związane z psychologią,może być też resocjalizacja...wszystko co związane z ludzką psychiką i pomocą w tym zakresie......

 

2 kierunek...Paź buław,8 monet,kapłanka.... :_mysli:......może historia sztuki...albo jakieś studia artystyczne,może być również terapia....coś gdzie będziesz pracowała rękoma....

 

bardzo źle mi wychodzą ćwiczenia związane ze szkołą....jeżeli chodzi o kierunki...:icon_frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kierunek - XII wisielec, VII denarów, As kielichów - wycofasz się z tego albo nie jest odpowiedni - ekonomia, rachunkowość, albo politologia albo teologia

Drugi kierunek - ten o którym marzysz As denarów, król kielichów, król buław - stawiam na medycynę ( psychologia, jakiś lekarski, możliwe nauczycielskie, mogą być zw z twórczością)

 

Pozdrawiam i czekamy na innych;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 wymarzony kierunek 2 kielichow psychologia

2 krol denarow kierunek scisly, matematyczny, typu ekonomia, finanse, banowosc

chociaz przyszlo mi w 1 mysli na mysl ze szkola policyjna , musze to napisac bo amoze akurat to jest to, ale to bardziej intuicyjnie do krola denarow pasuja zawody zwiazane z finansami

no coz, zobaczymy

Edytowane przez mergajte
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzony:

4 MIECZY + WIEŻA + MOC - ewidentnie widać, że chciałabyś związać z tym swoją przyszłość :) Kojarzy mi się albo psychologia, albo medycyna (coś związanego z pomocą innym szeroko pojętą), ewentualnie edukacja, bądź prawo.

Awaryjny:

KOCHANKOWIE + 5 BUŁAW + KOŁO FORTUNY - pierwsze co mi przyszło na myśl, to coś związanego ze sportem (jakaś Akademia Wychowania Fizycznego), albo kierunek związany z inwestowaniem pieniążków (bankowość, maklerstwo).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kierunek mój wymarzony to medycyna :) Drugi, zdaję sobie sprawę że ciężko było trafić, przyznam szczerze że sama nie wiem czy bym na niego wpadła - fizyka techniczna. Jednak mergajte wywróżyła że jest to kierunek ścisły więc dla niej uznanie :) No i brawa dla agnieszka1982 i Cosmo za medycynę :)

buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczajcie dziewczyny po podaniu odpowiedzi, że ćwiczenie zamknięte (w pierwszym poście piszemy ĆWICZENIE ZAMKNIĘTE lub coś podobnego i edytujemy czcionkę na czerwono) -wtedy już najeżdżając myszą na temat widać czy jeszcze warto karty kłaść, nie trzeba czytać całego wątku. Kiedyś tak wszyscy robili i było czytelniej.

 

przykładowo http://www.ezoforum.pl/aewiczenia-i-warsztaty-z-tarota/29685-zwiazek-malzenski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...