Skocz do zawartości

Śmierć


sosik89

Rekomendowane odpowiedzi

Moja bratowa jest w ciąży i śniło mi się ostatnio, że pojechała rodzić, a ja musiałam zwolnić sie z lekcji bo albo ona albo jej córeczka umarła (teraz nie pamiętam dokładnie która z nich). Strasznie to przeżywałam, aż do tego stopnia że płakałam na prawde :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było w szkole, w jednej z klas, nauczycielka prowadziła lekcje. O wiadomości dowiedziałam sie przez sms. Z klasy wybiegłam z płaczem, a za mną mną trzy koleżanki. Jedna jest moją przyjaciółką a te pozostałe dwie to też prawie przyjaciółki. To że płakałam na prawde to było tak, że płakałam we śnie i jak sie obudziłam to też płakałam. Po wyjściu z klasy usiadłam na krzesłach przed klasą i nie mogłam wydusić z siebie, co się stało, ale w końcu udało mi sie powiedzieć tym koleżanką o śmierci, tylko nie mogę sobie przypomnieć, czy bratowa zmarła przy porodzie czy dziecko :/ Na korytarzu, na którym siedziałam było ciemno. Martwi mnie to bo moja bratowa jest na prawde w ciąży i w każdej chwili może rodzić, więc troszke sie martwię żeby nic sie nie stało złego :( Wszystko działo sie tak, jakby na jawie, bo było zwyczajnie, nic dziwnego nie przypominam sobie, tylko tyle, że bardzo płakałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest już coś takiego, co wygląda niestety beznadziejnie, jednak ta wielka radość podnosi mnie na duchu :) może jednak wszystko dobrze sie ułoży :)

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...