Skocz do zawartości

Zabić ojca...


vanessa89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

Z uwagi na to że codziennie mi się coś śni, pewnie codziennie będę tu zaglądać i Wam truć ;p :rotfl:

Tak więc dzisiejszy sen był bardziej hardkorowy. :)

Moje stosunki z ojcem nie sa najlepsze, w skrócie- zyjemy pod jednym dachem ale nie odzywamy sie do siebie rok gdyz nie uwazam go za kogos mi bliskiego, powiem wprost- lepiej bylo by dla nas wszystkich w domu gdyby go nie bylo.

W zyciu nie chce sie do niego odzywac bo i tak konczy sie to darciem japy i kto wie nawet biciem tak jak to bylo gdy bylam mala. A dzialo sie to zupelnie bez powodu, chociazby dlatego ze nie umialam rozwiazac dzialania z matmy (podstawowka)

Z tego powodu ze jestem podobna do niego odziedziczylam jego charakter, za co siebie czasem samej nienawidze albo poprostu po tylu latach zycia z nim odbilo mi i nie panuje czasem nad soba.

 

przejdzmy do snu:

 

Siedzialam w pokoju u siebie na lozku, nie mialam co robic.

Slyszalam jak mama krzyczy i widzialam jak "ojciec" sie na nia drze i podnosi rece, obija ja o sciane itp.

Czulam jak caly gniew na niego w jednej chwili we mnie sie wzburzyl, chwycilam za najwiekszy noz jaki mamy w kuchni i chcialam go zabic, przebic mu serce, nie czulam sie z tym zle... chcialam nas wszystkich uwolnic a szczegolnie obronic mame. Zrobilam we snie cos czego w realu bym sie nie dopuscila ze strachu. ale tylko ze strachu o wiezienie.

Pozniej jednak trzymalam w reku pistolet i znow szlam w strone kuchni, siedzial na krzesle a ja z usmiechem na twarzy podstwilam mu pistolet pod twarz, zakrecilam tym czyms (co jest w pistoletach hehe) i mialam wystrzelic na slepo(jak w rosyjskiej ruletce) ale strzal nie padl. Zalowalam ze sie nie udalo. koniec snu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zlych przezyc zwiazanych z twoim ojcem, sadze ze twoja podswiadomosc utworzyla ta chistorie tak aby sie "rozladowac"

Sadze ze najlepszym wyjsciem jest zastanowienie sie nad postepowaniami ojca i gdzies w glebi duszy mu wybaczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen to ostrzeżenie dla Ciebie,że przestajesz nad sobą panować chciałabyś skończyć z dotychczasowym życiem w tym domu jednak silne relacje z mamą Cię tam trzymają.Będziesz ranić ludzi, których będziesz kochać najbardziej, dopóki nie zrobisz porządku w swojej głowie.Widzę tu zakłócenia po stronie kontaktów z płcią przeciwną.To nie strach stoi na przeszkodzie byś coś zrobiła ojcu, tylko mama nie chcesz jej zrobić tego,żeby oglądała Cię w więzieniu.Powiem tak Twój ojciec to kawał drania tresuje was jak małpki w zoo,ale winę za sytuację ponosi mama,niestety.A i jeszcze jedno nie obwiniaj siebie i nie staraj się być głową domu, nie bierz na siebie tego całego ciężaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...