Skocz do zawartości

znów miedzy innymi piwnica


maya83

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretacje mojego snu. Generalnie mam co noc dziwne sny ale zawsze pojawia się w nich to samo i te same osoby. Ostatnio śnią mi się duuuże drzewa na które tylko patrze z podziwem są czasem piekne czasem bez liści ale bardzo dorodne albo piwnice zawsze tylko po nich chodze: dziś sniło mi się że chodziłam po korytarzach piwnicy i słyszałam muzyke wiedziałam że gra to ''moja miłość''(nie wiem jak go nazwać ale chłopak którego kocham od ponad 15lat niestety nie jesteśmy razem czesto mi się śni) przechodząc przez korytarz widziałam co chwila schody do góry i tam otwarte drzwi i światło ale ja wolałam szukać Go. w końcu ktoś mnie gonił i ja uciekałam by Go znaleść jak znalazlam jak zwykle mnie nie widział. a ostatnio po raz pierwszy śniły mi się kwiaty duże w wazonie piękne kolorowe kwiaty które nagle zaczęły rosnąć!!! prosze o znaczenie tych snów jeśli ktos może pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odp z tą miłością zgadzam się w 100% a jeśli chodzi o pomyślności to ja mam nadzieję, że nadejdą. Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-03-22, 15:02 ]

mam jeszcze jedną prośbe może ktoś mi napisać coś o dzisiejszym śnie nie pamietam wiele tylko tyle, że zamieniłam się w faceta :neutral: :?: Nie wiem jak to sprawdzić w senniku więc zwracam się tutaj. Zgóry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...