Skocz do zawartości

Jak zinterpretować sen z Ojcem


MUNIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zazwyczaj po przebudzeniu nie pamiętam snu, lecz dziś było inaczej do tego stopnia, iż zacząłem się nad nim zastanawiać i w jakimś stopniu dopatrywać się przestrogi.

Musze dodać ze w moim śnie pojawił się mój ojciec, który zmarł ponad 8 lat temu i do tej pory niezbyt często pojawiał się w moich snach.

Sen, który teraz błąka się po mojej głowie pamiętam od bliżej nieokreślonego miejsca a w pewnym Momocie przekształcił się w taki górski potok bardzo rwący, lecz mieszczący się w swoim korycie, który płynął gdzieś w jakiś katakumbach z bardzo ciasnymi przejściami a tuż za nimi były już normalne tunele.

W chwile później strumień stawał się coraz bardziej wartki i zaczął występować ze swojego koryta aż zdałem sobie sprawę ze znalazłem się w sytuacji powodziowej i zacząłem szukać z tamtą wyjścia w Momocie, kiedy udało mi się przeskoczyć ten strumień i byłem już powiedzmy bezpieczny po drugiej stronie tak bynajmniej to odczuwałem usłyszałem głos ojca i zobaczyłem ze z nim jest jeszcze ktoś, z kim próbują się wydostać z drugiej strony strumienia.

Słyszałem jakiś ludzi po mojej stronie, którzy uciekali w popłochu i nagle poczułem, że mimo strach musze im pomóc za wszelką cenę i ze nie zostawię tam ojca zacząłem zbiegać do strumyka i poczułem chłód a wręcz lud ktoś coś krzyknął i wiem ze Mnie asekurował za pomocą jakiejś linki rzuciłem się na ten lud wsuwając się do połowy w tą lodowatą wodę, która była zmącona i próbowałem ich złapać pamiętam, iż pierwszego wyciągnąłem tego człowieka a następnie pamiętam jak trzymałem i ciągnąłem na brzeg ojca, który wydawał mi się umierający.

Z całą pewnością wyciągnąłem ojca z wody następne, co pamiętam to jak przepychałem się znów z tego miejsca ciasnymi tunelami, w których się klinowałem aż do przebudzenia.

Jeśli ktoś byłby w stanie zinterpretować mój sen bardzo zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

co prawda nie wiem ile masz lat a przydałoby się może by rozwiązalo moje pewne wątpliowści, ale sprobuje.

Ten twój potok przypomina mi zwężone naczynia krwionośne ( i tu przydałby sie twój wiek). Co do ojca to napewno cie ostrzega.

podaj jednak swój wiek może coś pokojarze i jeszcze jedno czy twój ojciec nie miał problemów z krazenim krwi, zawał itp.?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety korzystam poraz pierwszy z tego typu portalu stąd braki w obyciu co do wieku mam 36 lat jeśli chodzi o problemy sercowe ojca to owszem miało coś takiego miejsce co w konsekwenci doprowadziło do nieoczykiwanej śmierci mam nadzieje iż te informacje wniosą coś nowgo do sprawy z interpretacją.

Pozdrawiam Jarosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prosiłem cie o wiek bo jak byś miał 16 lat to problemów z krążeniem bym nie podejrzewał. Ja twój sen odebrałem jako ostrzeżenie od ojca. Przed czym ostrzega cie twój ojciec prawdopodobnie przed problemami krążeniowymi. Zwróć uwagę że wszędzie napotykasz na przewężone tunele którymi musisz się przeciskać, woda jest rwąca i spieniona i ta sytuacja powodziowa (brzmi jak stan przedzawałowy może swiadczyć o podwyższonym ciśnieniu tętniczym) a dodatkowo te chłód w nogach nie jestem lekarzem ale zdaje mi się że przy zwężonych żyłach może takie odczucie występować. Jesteśmy prawie w tym samym wieku i do młodzików już nie należymy jak miałem dwadzieścia lat ważyłem 79 kg i wagę trzymam teraz ważę 97 czyli tyle samo tylko liczby sa w innej kolejności czas zadbać o siebie. Nasze życie to praca, samochód i sport (w telewizji) proponuje ci zrobić badania chodźby poto aby uspokoić siebie oraz twoją rodzinę (wliczam w to również ojca). Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...