Skocz do zawartości

badania i tatuaż... prosba o interpretacje


Kitty Susu

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam taki oto sen: śniło mi sie ze pojechałam do dużego miasta w którym nigdy wcześniej nie byłam. Miałam zamiar trochę pozwiedzać ale jak szwendałam się po ulicach to natrafiłam na salon tatuażu z otwarta witryną . Była tam dziewczyna i chłopak którzy malowali wzory - tatuaże na sztucznych głowach. ja oczywiście zawsze chciałam mieć tatuaż wiec mocno mnie to zafascynowało... był tylko jeden problem nie miałam pieniędzy... przez chwile zastanawiałam się co zrobić ale w końcu zdecydowałam że wejdę do środka i przynajmniej zapytam ile takie coś mogłoby kosztować. Jak weszłam do środka to siedziało tak już kilka innych dziewczyn, a dziewczyna z witryny podeszła do mnie i powiedziała że jak chce mieć tatuaż to najpierw mi muszą zrobić badania, czy wogole mogę mieć tatuaż i ze badania są bezpłatne. Zgodziłam się oczywiście a oni kazali mi się rozebrać do naga a potem pobrali mi krew - dużo krwi jakieś pól litra... potem kazali mi czekać na wyniki... ja oczywiście byłam zdenerwowana lekko ale byłam pewna ze wszystko będzie dobrze i ze będę mogła mieć zrobiony tatuaż... po jakimś czasie przyszła ta dziewczyna i powiedziała ze bardzo jej przykro ale niestety wyniki moich badan są złe i niestety nie mogę mieć tatuażu narazie ale może za jakiś czas kiedy wszystko się unormuje będę mogła zrobić sobie jakiś bardzo mały tatuaż ... szczerze mówiąc strasznie mnie to zasmuciło i ogólnie postanowiłam wrócić do domu ale oczywiście nie mogła znaleźć żadnego przystanku autobusowego.... i tyle pamiętam... jeśli ktoś byłby w stanie pomóż mi zinterpretować tez sen byłabym wdzięczna... z góry dziękuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś osobą, która przyciąga do siebie ludzi z interesem,czyli po prostu takich którzy oczekują Twojej pomocy,a sami niczego nie oferują, takich którzy wykorzystują Twoją dobroć.Tobie wydaje się,że dostajesz od nich dużo,ale jeśli przemyślisz ile kto robi dla kogo to zobaczysz,że zdecydowanie Ty dla tych ludzi.Ogólnie bardziej przychylni są Tobie mężczyźni kobiety głównie z Tobą rywalizują.Czeka Cię wejście w jakieś nowe towarzystwo,będziesz chciała się zaaklimatyzować,ale oni będą jakby z innej bajki.Znajdzie się jednak ktoś z kim się zakumplujesz. Obecnie wydatki nie są dla Ciebie wskazane, ogólnie marzysz o czymś bardzo jednakże nie osiągniesz tego już teraz, mimo wszystko dojdziesz do celu małymi kroczkami, tylko nie rezygnuj w połowie drogi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Indhi... nigdy bym tak tego snu nie zinterpretowała... ale wiesz chyba masz racje, czasem mam naprawde wrazenie ze niektórzy mnie po prostu wykorzystuja... ok jeszcze raz ci dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...