Skocz do zawartości

Pocałunek z trupem


inflames

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miewam dziwne sny i prosiłabym o ich interpretację.

 

Więc śnił mi się ostatnio piękny las i jezioro powite mgłą. Między jakimiś roślinami w wodzie, niedaleko brzegu widziałam martwą osobę. Podeszłam do niej i nie wiem dlaczego, ale chociaż ta osoba nie wyglądała jak mój chłopak, to ja wiedziałam że to on. Nachyliłam się nad martwym ciałem a ono otworzyło usta. 'Połknęłam' ten wydech, miał specyficzny zapach, lecz to nie był odór.

Nagle zostałam przeniesiona w jakieś inne miejsce które przypominało plan filmowy 'Katynia'. Oni strzelali do nas. Wszystkich zabili, uciekałam sama. Na koniec snu było ciemno. Pamiętam tylko tunel i jakiś odjeżdżający autobus na który patrzę z okna pokoju, w którym właśnie spałam.

 

Jak już wspomniałam, zależy mi na interpreatacji tego snu i z góry za nią dziękuję.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten sen oznacza zakończenie jakiegoś trudnego etapu w Twoim życiu,ponadto może wskazywać jakiś ważny moment dla związku i albo przejdzie on transformację albo podejmiesz decyzję o rozstaniu...Natomiast finalnie widzę jakieś pozytywne wiadomości, poszerzenie możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe, bo właśnie - jeśli chodzi o związek - rozpatrywałam wiele różnych spraw, ale myślę że bd wszystko w porządku.

 

no i dziękuję za interpretację.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja ten sen widzę tak.

Twojego chłopaka coś gryziecoś związane z waszym związskiem trzyma to na razie w tajemnicy ( mgła) jest to sprawa z przeszłości, nie wie jak ci o tym powiedzieć bo wie że nie jest to dla ciebie przyjemne. Ta widomość może rzeczywiści coś zapoczątkować w twoim życiu (czy twój mężczyzna nie nosi się z zamiarem wyjazdu za granicę- odjeżdżający autobus).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak on jedzie na dwa tygodnie na jakiś wyjazd (kolonia). może rzeczywiście coś ukrywa, sama nie wiem ale czuję ten 'wewnętrzny niepokój'. ostatnio dostawał w sumie wiad typu 'mam informacje o zdradzie dla twojej dziewczyny' (sam mi o tym powiedział więc nwm czy to prawda). no ale zobaczymy.

dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...