Skocz do zawartości

były chłopak,dziecko,gryzące psy


Yria

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie moje sny są mało realistyczne, ale ten był inny. Dwa dni temu zerwałam z chłopakiem i w tym upatruje sie podstaw snu, ale tak naprawde nie wiem co znaczy. Oto on: siedziałam gdzieś z przyjaciółmi byłego chłopaka rozmawialiśmy, nagle pojawiły się dwa dwa psy jednogo z kolegi, myślałam ze nic mi nie zrobią więc chciałam sie z nimi powygłupiać ale nagle zaczęły mnie gryść,zaczęłam wołac kolege ale on jakby nie słyszał(nie zwracał na to uwagi) dopiero po dłuższej chwili mi pomógł, potem nagle powiedział mi że chce ze mna rozmawiać były chłopak(z ten z którym sie rozstałam).Zdziwiło mnie to ale sie zgodziłam porozmawiąć. On prosił mnie żebym do nie go wróciła tłumacząć co robił źle,dlaczego itd. potem znalazłam sie juz w innym miejscu, byłam tam z moim i byłego chłopaka dzieckiem, podświadomie wiedziałam że jest nasze ale tak naprawde nie wiedziałamjak to sie stało, wiedziałam tylko że wogule nie karmiłam go piersią, to wiedziałam także podświadomie. Moje sny ogółnie dzieją sie w różnych często nie realnych miejscach, w śnie wydaja sie normalne ale gdy sie budze wiem że nigdy tam nie byłam, często też ludzie którzy mi się snią wyglądaja całkiem inaczej niż w rzeczywistości, ale wiem że to ta osoba. prosze niech ktos mi pomożę z tym snem;))[shadow=darkblue:984e11f4e7][/shadow:984e11f4e7]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...