Skocz do zawartości

barak, znajomy, wyznanie miłości


anique

Rekomendowane odpowiedzi

mam kłopot z odczytaniem jego interpretacji - czy jest snem bardziej na "+" czy "-"

wyszłam z inicjatywą do kolegi, czy może by się nie spotkać na piwo/spacer. zgodził się. zrobiłam to celowo. zgodził się. szliśmy gdzieś. nagle zaczęłam uciekać (jakby "haha,nie złapiesz mnie"). dogonił mnie i złapał, ale w objęcia. nie protestowałam. nie wiedzieć skąd znaleźliśmy się w baraku (pomieszczenie gospodarcze) na mojej działce. wyszło, że zaczęliśmy się całować. wyznał mi miłość. miało dojść do czegoś więcej, ale pomyślałam o moim chłopaku, że mu tego nie zrobię że nie mogę.

obecnie jestem w rozłące z moim chłopakiem. kolega kolegą, ale chyba nie obojętny. sen ten jest wyrazem pragnień umysłu czy to jakaś fanaberia senna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na "+" czy na "-" to ocenisz sama :)

Sen jest wynikiem Twoich pragnień i tęsknoty Twojej duszy za bliskością...

Sama piszesz, że nie jest Ci obojętny co oznacza, że chciałabyś by był dla Ciebie kimś więcej niż tylko kolegą.

Odnoszę wrażenie, że ten kolega ma "coś" czego nie miał Twój chłopak i to "coś" Cię do niego przyciąga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczór przed tym snem się popsztykałam z chłopakiem przez telefon. może też dlatego taki sen. z ostatnim zdaniem masz chyba rację, tylko nie chcę i nie mogę dopuścić do siebie takich myśli. Zastanawiałam się, skąd w moim śnie barak - nie trzymał mi się kupy i dotąd nigdy nie pojawiał. Z resztą myślałam podobnie, także już malutki kroczek w próbach samodzielnego interpretowania :) dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do baraku jest to budowla prowizoryczna, tymczasowa, mająca spełnić jakąś funkcję i do tego celu postawiona w twoim przypadku jest to forma przejściowa przed czymś bardziej solidnym - koleżeństwo w miłość?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było to tak naprawdę tylko sam śniący może dokładnie zinterpretować swój sen więc krocz dalej :)

Powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, jak nie mogłam pomyśleć o tak oczywistej interpretacji symbolu "baraku". niby samemu się najlepiej interpretuje, ale najpierw trzeba sobie wyrobić odpowiednie podstawy - same senniki i symboliki to często dla mnie za mało, by się rozgryźć - trzeba w końcu konkretniej wejść na ścieżkę ezo, tylko czasu jakoś zawsze brak :P

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...