Skocz do zawartości

Róża bez kolców...


akira

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu śnił mi się mój były chłopak, którego bardzo kochałam zreszta do tej pory cos do niego czuje. Po naszym rozstaniu minął już rok, długo sie zbierałam po tym, ale wkoncu udalo mi sie zapomniec o nim i zaczełam chodzić z innym chlopkiem. Jednak moj byly wkoncu sie do mnie odezwal po tej rocznej przerwie i jakos tak wyszlo sie ze spotkalismy.

Noi po tym spotkaniu przysnilo mi się, ze spotkalam sie z tym byłym, przyjechał pod moj dom samochodem, wysiadł i dał mi czerwoną róze, jednak co mnie dziwiło nie miała ona ani jednego kolca. Odwrócilam sie do niego plecami i tak patrzylam na nia zastanawiajac sie nad tymi kolcami, czemu ich nie ma?

Moze ktos wie co moze oznaczac ten sen?? Pytam sie tylko tak z ciekawosci, jakos przypomnial mi sie on teraz:) bylam bym bardzo wdzieczna za interpretacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że róża nie miała kolców ,dlatego że przestałaś już żywić do niego urazę i gdzieś tam podświadomi wybaczyłaś jemu pogodziłaś się z tym że juz nie jesteście razem- może dlatego też sama byłaś zdzwiwiona że nie ma kolców. Twoja podświadomość już sie z tym pogodziła. Kolce moim zdaniem symbolizowały złe emocje, tęsknotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak Kaffko :-) ale kolce koarzą się raczej z z czymś nie miłym , a skoro nie bylo ich we śnie to własnie moze znaczy ze w realu też już ich nie ma-oczywiście w cudzysłowiu. Wlaściwie to zależy dlaczego sie rozstali- z czyjej winy?? Pozdawienia dla Kaffki i Akiro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...