Skocz do zawartości

Artykuł w gazecie opisujący śmierć przyjaciółki.


Squall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o interpretacje mojego snu, który mnie zaniepokoił:

 

Siedziałem w salonie na kanapie, a moja ciocia (która mieszka daleko i przyjeżdża w odwiedziny raz w roku) trzymała gazetę i czytała z niej artykuł. Jego treść (niezbyt precyzyjnie pamiętam) to:

"... (nazwisko koleżanki) umarła niespodziewanie. Jej najlepszy przyjaciel (tutaj moje nazwisko) pogrążony jest w rozpaczy..."

Nie mogłem w to uwierzyć, więc wziąłem od cioci gazetę i przeczytałem samemu - wszystko się zgadzało co do wydarzenia, ale nie widziałem w artykule drugiej części, mówiącej o moim załamaniu, mimo dwukrotnego przeczytania całego artykułu.

W tym momencie sen się urywa, prawdopodobnie się obudziłem.

 

Kilka faktów które mogą pomóc:

Akcja rozgrywała się nie w moim domu, tylko w domu moich dziadków (dom ten kojarzy mi się z miejscem rodzinnych spotkań w weekendy i święta).

Koleżankę poznałem niespełna rok temu na studiach i zaprzyjaźniliśmy się. Mieszka daleko ode mnie.

Z treści artykułu wynikało, jakby popełniła samobójstwo, ale nie jestem pewien jaka była przyczyna śmierci.

Gdy się obudziłem i myślałem na temat tego snu, dziwne wydało mi się, że gazeta opisuje moje załamanie sytuacją, a o wszystkim dowiedziałem się dopiero z tej właśnie gazety.

 

Swoje sny pamiętam bardzo rzadko (kilka na rok) dlatego ten wywołał we mnie niepokój.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam serdecznie, Squall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...