Skocz do zawartości

Ciąża, niemowle..


Sasuke

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj śniło mi się najpierw że moja siostra urodziła dziecko, potem koleżanka , i następnie ja..

Cały czas to niemowlę nosiłam, i wgl :) Co to może oznaczać? Pierwszy raz miałam taki sen.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

Ależ piękny sen:D wchodzisz w bardzo dobry okres swojego życia i wykorzystaj go jak najlepiej bo to dla Ciebie bardzo dobry czas, będą pojawiać się możliwości, będzie dużo radości, a na przyszłość to zanim zostaniesz mamą minie jeszcze sporo lat:) masz szanse na zmiany i to bardzo dobre, a nawet szanse na jakieś odpowiedzialne stanowisko tak do 3 lat:D więcej proszę takich pozytywnych snów i ludzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha:) rozumiem. kurcze co dzień mam takie różne sny.. bardzo dobrze je zapamiętuje, i jeszcze potem cały dzień potrafię je odczuwać.. tak mam gdzies od 2 lat.. wcześniej tak nie mialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

masz bardzo dobry kontakt ze swoją podświadomością, otrzymujesz bardzo wyraźne wskazówki, tylko nie potrafisz ich jeszcze odczytywać, moja rada jest taka: wsłuchaj się w siebie poobserwuj te swoje sny przede wszystkim nie zaglądaj do senników, bo niestety, ale każdy człowiek ma indywidualną symbolikę snów, dla jednego dziecko we śnie to szczęście dla innego nieszczęście, tak już po prostu jest naucz się odczytywać przekazy; z mojego punktu widzenia masz wysoko rozwiniętą intuicję dlatego poradzisz sobie:)nie patrz powierzchownie wnikaj głębiej tak jakbyś szukała kontaktu z własną duszą, a wówczas, go znajdziesz:)jak już kiedyś napisałam sny są językiem Boga, dlatego zawierają przeszłość, przyszłość, teraźniejszość, ale i zawierają wskazówki co robić, gdy jest jakiś problem... spróbuj sobie w ten sposób: przed snem zadawaj sobie pytanie jedno i to samo do momentu,aż nie zaśniesz, wówczas, po przebudzeniu zapisz sen i zobaczysz, że dostaniesz odpowiedź na zadane pytanie, być może zakodowaną, ale jak nauczysz się rozkodowywać to wówczas, masz kierunkowskaz na życie jakich mało, sama sobie będziesz przepowiadać przyszłość:)tylko nie kombinuj z programowaniem snu, bo wówczas, przekazy będą fałszywe, bo będziesz śnić o tym czego chcesz,co sobie wyobrażasz, a nie o tym co faktycznie ma Tobie do przekazania podświadomość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Ci za rady i wgl :) zrobię tak jak mówisz:) bd starała się zadawać pytanie przed snem, a potem rano zapiszę co mi się śniło:) zacznę już dzisiaj :) i Ci jutro napiszę jak mi poszło ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...