Skocz do zawartości

Ogromne rózowe słońce


ilona1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że stałam na drodze, było ciemno i wpatrywałam się w ogromne różowe słońce, odwróciłam głowę w drugą stronę i tam na niebie świecił księżyc. (Rogal)

W senniku wyczytałam, że jest to "fatalny znak" Czy ktoś pomógł by mi zinterpretować ten sen?

Jestem trochę wystraszona, ponieważ za tydzień córka ma zabieg, boję się czy to nie jest jakieś ostrzeżenie???

Jak myślicie??

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilona1984,

 

niewiele tu napisałaś o całym śnie... za dużo Ci powiedzieć w ten sposób nie możemy... Niekoniecznie jest to zły symbol, równie dobrze mogłaś oglądać film, w którym widziałaś zachodzące słońce i bardzo ten widok przypadł Ci do gustu, lub nawet widzieć gdzieś zwykłe zdjęcie, które Cię urzekło.

 

Także nie martw się na zapas, to wcale nie musi być "symbol senny". Może to zwykłe powtarzanie mózgu w czasie snu pewnych elementów, które w jakiś sposób na Ciebie oddziaływały w dzień, które wywołały jakieś uczucia, niezależnie na plus, czy na minus...

 

Córeczka jest ciężko chora, czy to jakiś standardowy zabieg? A u Ciebie wszystko w porządku ze zdrowiem?

 

Taki sen może być po prostu zwiastunem cięższych dni, może bardzo się stresujesz zabiegiem córki. Może oznaczać "fatalny znak" w odniesienie Twoich nerwów i Twego strachu. Nie martw się na zapas teraz z powodu snu jeszcze.

 

Napisz czy pamiętasz cokolwiek jeszcze. Tak nie możemy wejść w interpretację, mamy tylko symbole. I numery w Twoim nicku to rok urodzenia? Chodzi mi o to - ile masz lat? To może pomóc również.

 

Pozdrawiam,

czekam kiedy uzupełnisz trochę swój post

:)

 

[ Dodano: 2008-03-27, 11:10 ]

Czy okolica, w której byłaś, jest Ci znajoma?

Coś Cię zastanowiło na tej ulicy? Zwykle jest ona bardzo ruchliwa? To polna ulica, czy autostrada?

Jak się czułaś, patrząc na to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym tkwi problem, że nic więcej nie pamiętam.

Wiem że bardzo intensywnie wpatrywalam się w to słońce.

Byłam trochę zdziwiona, ponieważ było naprawdę ogromne.

Wydaje mi się, że był to wschód słońca, ponieważ księżyc po drugiej jakby zanikał.

Ulica na której stałam była asfaltowa, nie jeździły po niej samochody. Z drogi tej jest blisko do mojego rodzinnego domu. Wiedziałam dokładnie gdzie jestem.

Data w nicku jest datą mojego urodzenia.

Zabieg raczej standardowy- usuwanie migdałków :(

Ale muszę przyznać, że rzeczywiście bardzo to przeżywam

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilono1984,

 

wprowadziłaś tyle wiadomości ile mi trzeba :)

 

I nie martw się - skoro to słońce wschodu, to jest dla Ciebie szczęśliwy znak - to coś zupełnie innego niż zachodzące, czerwone słońce, a takie znaczenie pewnie znalazłaś w standardowym senniku. To oznaka nadchodzących beztroskich dni, bardzo pozytywny znak :)

 

Mówisz również, że to wygląda tak, jakby ten księżyc bladł - księżyc to właśnie te problemy, których się być może obawiasz - jest on za plecami, zostawiasz go za sobą. Oznacza niewielkie strapienie, ale przejściowe i do przezwyciężenia. Jak ten stres, który przeminie.

 

Pozytywny znak podkreśla to, że znajdujesz się blisko rodzinnego domu. Tak, jak podkreślenie, że możesz się czuć bezpieczna.

 

Wszystko jest w najlepszym porządku.

 

Pozdrawiam serdecznie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak mnie podniosłaś na duchu!!!

Bardzo ci dziękuję za pomoc.

Dręczyło mnie to od samego rana.

Nawet zastanawiałam się czy aby nie zmienić córce terminu zabiegu.

Pomyślisz pewnie, że to śmieszne.Ale ja naprawdę byłam przerażona

 

Mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...