Skocz do zawartości

most, nieżyjący ojciec


mufka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałam dzisiaj sen, o którym nie mogę zapomnieć.

Przebywałam w mieszkaniu (nie moim) i sprzątałam albo czegoś szukałam i kiedy wyjrzałam przez okno zobaczyłam przepiękny widok: olbrzymi most na morzu albo wielkim jeziorze (nie widzialam lądu) jakieś samochody, miałam bardzo pozytywne odczucia. Widziałam to z góry, jakby z bardzo wysokiego piętra. Wróciłam do swoich zajęć i kiedy znowu wyjrzałam przez okno zobaczyłam właściwie to samo tylko w połmroku, z oświetlonymi samochodami pływającymi po wodzie, a kiedy chciałam zrobić zdjęcie, bo pomyślałam, ze widok jest tak cudowny, że chciałabym go utrwalić, to wszystko się popsuło. Zrobiło sie czaro, buro, nic praktycznie nie bylo widać, nie było mostu, tylko jakaś plucha, zwały brudnego śniegu(?), została jakaś ulica, chyba przystanek autobusowy i samochody.

Po tym miałam sen o butach, tzn. porządkowałam je, dobierałam w pary i układałam (ale to też nie było w moim mieszkaniu).

I na koniec przyśnił mi się mój ojciec, który nie żyje od kilku lat. Kiedy żył miał problemy z alkoholem i we śnie się przestraszyłam i zapytałam czy nie będzie pił, powiedział, że nie, ale nie wygladał na trzeźwego. Pamiętam że miał sine usta, tak jakby nie do końca był żywy(?) i położył się na łóżku. Kiedy rozmawiałam z ojcem ( to było w moim domu) na początku była z nami jeszcze jakaś obca kobieta.

Przestraszył mnie ten sen i mam wrażenie, że może oznaczać coś złego. Dlatego proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bać się snu nie musisz same pozytywy.

A omawiając w szczgólach:

Robienie porządku w mieszkaniu - porządkujesz swoje życie wewnętrzne. Wyglądanie przez okno - nowe perspektywy. No i najwazniejsze most cos co łaczy dwa brzegi - sztuczna droga nad wodą - przeszkody zostana pokonane idzie ku lepszemu, podkreślenie nowych mozliowści ale ty jeszcze musisz coś posprzątać - dokończyć i znowu widok mostu jakby na ciebie czekał zaś to że zrobienie zdjęcia nie wychodzi świadczy o tym ze ta szansa na zmiany jest teraz i należy z niej korzystac bo w innym przypadku..............(patrz opis w twoim śnie).

Co do butów - szkujesz się do drogi, zmian, czyli przekaz podobny do tego ze snu o moście i podkreślający że moze chodzić o podróż ( na moście jeździły samochody).

Co do ojca to nie masz się czego obawiać daje ci do zrozumienia że za życia popełnił błąd ( powiedział że nie będzie pił) to ze kładzie się na łożko oznacza że jest mu ciężko i musi to jeszcze potrwć zanim "odpracuje" i wtedy pewnie przyśni się znowu.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...